Zwłoki w Carrefourze. Przykryto je parasolami, a sklep dalej działał

150

Wstrząsająca sytuacja w brazylijskim supermarkecie. Kierownik sklepu dostał zawału w pracy i zmarł. Jego ciało zasłonięto parasolami, a sklep pozostał otwarty. Teraz sieć supermarketów przeprasza.

Zwłoki w Carrefourze. Przykryto je parasolami, a sklep dalej działał
Ciało zmarłego kierownika supermarketu zasłonięto parasolami, sklepu nie zamknięto (Twitter.com)

59-letni Manoel Moisés Cavalcante pracował w supermarkecie w Recife w Brazylii jako kierownik sprzedaży. W zeszły piątek zmarł na zawał serca podczas pracy. Sprawa nabrała rozgłosu w mediach społecznościowych, gdzie internauci wyrażali swoje oburzenie odnośnie tego, jak potraktowano ciało mężczyzny.

Ciało zasłonięto, sklep dalej był otwarty

Ciało pracownika supermarketu zostało zasłonięte parasolami i otoczone tekturowymi pudełkami, a sklep normalnie funkcjonował, dalej prowadzono sprzedaż. Teraz sieć supermarketów w Brazylii przeprosiła za to, w jaki sposób potraktowana została śmierć jednego z jej pracowników.

Carrefour przeprasza za niewłaściwy sposób, w jaki poradził sobie ze smutną i nieoczekiwaną śmiercią. Firma popełniła błąd, nie zamykając sklepu natychmiast po tym, co się stało - napisała sieć sklepów w oświadczeniu

Lokalna spółka Carrefour SA, jednej z największych sieci handlowych w Brazylii, tłumaczy, że postępowali zgodnie z wytycznymi, aby nie przesuwać ciała. Firma poinformowała, że zmieniła swoje wytyczne, aby w przyszłości uwzględnić obowiązkowe zamknięcie sklepu.

Zobacz także: Koszyki i wózki w marketach. Siedlisko groźnych bakterii
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić