o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Matura z języka angielskiego. Maturzyści podzieleni. Znowu doszło do wycieku?

0
Podziel się

Za maturzystami kolejny z egzaminów. W środę zmierzyli się z arkuszem z języka angielskiego. Wielu abiturientów twierdzi, że zadania były łatwe. Pojawiają się jednak też tacy, którzy mieli problemy.

Matura z języka angielskiego. Maturzyści podzieleni. Znowu doszło do wycieku?
Matura z języka angielskiego. Uczniowie dzielą się wrażeniami (PAP)
bEstlMFx

Dla wielu osób egzamin z języka angielskiego jest jedną z łatwiejszych części matury. Na Twitterze pojawiło się sporo maturzystów, którzy twierdzą, że poszło im świetnie.

Angielski zdany.
Wreszcie jakiś egzamin, gdzie na luzie mogę powiedzieć, że poszło mi cool, a w pracy pisemnej pod koniec musiałam skreślić około 100 słów, aby się zmieścić w limicie.
bEstlMFz
Ale banał.
Przyjemne było, oby było 100 proc.
Angielski chyba poszedł mi najlepiej.
Zobacz także: Matura 2020. Reżim sanitarny podczas egzaminów dojrzałości. "Przesunięcie matur było bezsensowne"
bEstlMFF

Oczywiście pojawili się też tacy, którzy są załamani. Wychodzi zatem na to, że nie każdemu jest po drodze z tym językiem.

Wszyscy piszą jakie to było łatwe że mają po 100 proc., a ja się boję że nawet 30 nie będę mieć, bo w ogóle nie ogarniam angielskiego.
Jestem zbyt głupi na angielski, mam nadzieję że chociaż dobrze zrozumiałem czytanie i ładnie napsialem meila bo inaczej sad :(
bEstlMFG
Popłakałam się. Nie mogłam się skupić i poszło mi słabo.

Matura 2020. Kolejne przecieki?

Już we wtorkowy wieczór zaobserwowano wzrost wyszukań w Google hasła "angielski ochrona środowiska". Podobny trend utrzymywał się w środowy poranek. Wobec tego pojawiły się spekulacje, że być może znów doszło do wycieku.

Rzeczywistość zweryfikowała te domysły. Okazało się, że tym razem nie było żadnego związku z frazami wyszukiwanymi w internecie i tym, co pojawiło się w arkuszu. Tak twierdzą maturzyści.

bEstlMFH

Co jednak zastanawiające, w internecie pojawiają się informacje, jakoby już w trakcie egzaminu z języka angielskiego wypłynęły zadania maturalne. Na razie jednak nie potwierdzono, czy rzeczywiście doszło do jakiegoś przecieku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEstlMGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić