Mazda wbiła się w luksusowego mercedesa. Wypadek na DW 112 nagrała kamera

7

W sieci opublikowano nagranie groźnie wyglądającego wypadku. Na DW 112 osobowa mazda wbiła się w mercedesa, który wymusił pierwszeństwo.

Mazda wbiła się w luksusowego mercedesa. Wypadek na DW 112 nagrała kamera
Wypadek na DW 112 nagrała kamera (YouTube)

W województwie kujawsko-pomorskim doszło do strasznego wypadku. Świadkiem niebezpiecznego zdarzenia był jeden z kierowców. W samochodzie miał zamontowany rejestrator jazdy, który nagrał zderzenie. Wideo zostało opublikowane na YouTube przez kanał STOP CHAM.

Do wypadku doszło 4 kwietnia około godz. 13:30 na odcinku Karlino - Koszalin DW 112. Czerwona mazda pędziła do przodu, a włączający się do ruchu z drogi podporządkowanej kierowca mercedesa wymusił pierwszeństwo. Mniejszy pojazd próbował zjechać na przeciwległy pas, jednak mimo to wbił się z impetem w białego SUV-a. Siła uderzenia była tak duża, że mazda odbiła się od mercedesa i uderzyła w barierki.

Pojazdy doznały poważnych uszkodzeń. Na nagraniu widać, że w obu samochodach otworzyły się poduszki powietrzne. W maździe oderwało się nawet koło. Zderzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście nikomu się nic nie stało. Nie wiadomo, dlaczego kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa.

Zobacz także: Sprawa abpa Głódzia. Lech Wałęsa: "Nigdy nie kopałem leżących"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić