Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Tak boli, że ledwo chodzą. Babcia kastruje pedofilów

139
Podziel się:

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia w Kazachstanie potwierdził, że osoby skazane za wykorzystywanie seksualne nieletnich czeka kastracja. W kraju panuje polityka zero tolerancji dla pedofilów, dlatego rząd ujawnił ich nazwiska, zdjęcia, a nawet adresy. Kastracje będą przeprowadzać pielęgniarki, m.in. babcia Zoja.

Tak boli, że ledwo chodzą. Babcia kastruje pedofilów
Zoja Manajenko, prywatnie babcia, zawodowo pielęgniarka, która będzie kastrować pedofilów w jednym z kazachskich więzień. Twierdzi, że Zachód powinien iść w ślady Kazachstanu.

Według ustaleń Daily Mail kastracja przestępców seksualnych będzie miała formę chemiczną. Więźniowie nie wyrazili zgody na zabieg – zostanie on przeprowadzony przymusowo i w majestacie prawa, a zdjęcia, dane osobowe i adresy pacjentów upublicznione. Kastracje będą przeprowadzać pielęgniarki, w tym 69-letnia Zoja Manajenko.

Zoja jest już babcią, ale pomimo 69 lat na karku cały czas pracuje zawodowo. Jak podaje Daily Mail, jest zatrudniona w jednym z więzień, w którym będą się odbywać kastracje pedofilów. Jeden z więźniów, którzy dostali już zastrzyk, stwierdził ponoć, że tak bolało, że ledwo był w stanie chodzić.

Kastracja chemiczna pedofilów. Rząd Kazachstanu bez litości dla oprawców dzieci

W 2021 roku w Kazachstanie kastrację chemiczną przejdzie łącznie 95 więźniów. Liczba osób skazanych za wykorzystywanie seksualne nieletnich, które należą do tej grupy, to 25. Zgodnie z obliczeniami Ministerstwa Zdrowia koszty zabiegów wyniosą po 104 938 tenge "na głowę" (ok. 960 złotych).

W sprawie zabrał głos Aleksiej Milyuk, urzędnik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Kazachstanu. Milyuk podkreślił, że od czasu wejścia w życie ustawy o przymusowej kastracji – w 2018 roku – liczba przestępstw wobec osób nieletnich zmalała o 15,4 proc.

Ustawa została znacznie zaostrzona, aby zapobiec przestępstwom przeciwko integralności seksualnej dzieci. Zakazano wcześniejszych zwolnień warunkowych dla pedofilów, a kara pozbawienia wolności za gwałt i przemoc seksualną wobec dzieci została zwiększona z 12 lat pozbawienia wolności do dożywocia – wyjaśnił Aleksiej Milyuk.

Jednocześnie od 2018 roku w Kazachstanie zaobserwowano wzrost ataków na tle seksualnym na nieletnich o 4,8 proc. Aleksiej Milyuk uważa jednak, że ta zmiana jest wynikiem częstszego zgłaszania podobnych zdarzeń na policję.

Zobacz także: Zobacz też: Ewa Żarska rozpracowała siatkę pedofilów: Mała prosiła, żeby jej nie zabijać
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(139)
Floh
10 miesięcy temu
Przecież to odwracalny proces☹️
Adam
rok temu
Kara adekwatna do zbrodni ale cierpienie dzieci niepowetowane !
EMP
rok temu
u nas klika lat temu Tusk chciał też wprowadzić kastrację chemiczną dla pedofilów ale ówczesna opozycja go zblokowała, wiadomo kto stoi za dzisiejszą władzą i komu składana jest największa danina
jestem na tak
rok temu
popieram 1tys, za bezpieczenstwo dzieci to nic przy tym ile pozniej trzeba wlozyc by pomoc takiej ofierze
B B
rok temu
tak powinno właśnie być - brawo
:) :) :)
rok temu
Czytam, czytam i nawet nie zauważyłam, że przez cały czas miałam szeroki uśmiech na twarzy. Brawo, Kazachstan, miejmy nadzieję, że świat pójdzie w wasze ślady.
Pierdolamento...
rok temu
Właśnie przeczytałem, że kastracja chemiczna polega na zablokowaniu hormonów i obniżeniu popędu seksualnego. A to nie powinno być tak, że oni powinni siurkać na siedząco?
mariusz85
rok temu
dzieci sa spoko
Stop Pedo
rok temu
Brawo. Wprowadzić na cały świat!!!
jaga
rok temu
kochana Zojo moze by tak do polski wpasc na pol roku predzej sie nie da tylu mamy ksiezy i biskupow do wykastrowania
jadzia
rok temu
Kara adekwatna do czynu,ale babcia Zoja tylko daje zastrzyk.Dobrze że chociaż boli.
d5rdrw
rok temu
Właśnie znalazłam idealny kraj dla siebie :)
nick
rok temu
Lepszy byłby tasak...
Kastrat_Rogac...
rok temu
Ech, nie trzeba żadnej substancji chemicznej by faceta wykastrować. Żoneczka mnie idealnie i bezboleśnie już właśnie wykastrowała przyprawiając mi rogi....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić