o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Tak boli, że ledwo chodzą. Babcia kastruje pedofilów

139
Podziel się

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia w Kazachstanie potwierdził, że osoby skazane za wykorzystywanie seksualne nieletnich czeka kastracja. W kraju panuje polityka zero tolerancji dla pedofilów, dlatego rząd ujawnił ich nazwiska, zdjęcia, a nawet adresy. Kastracje będą przeprowadzać pielęgniarki, m.in. babcia Zoja.

Tak boli, że ledwo chodzą. Babcia kastruje pedofilów
Zoja Manajenko, prywatnie babcia, zawodowo pielęgniarka, która będzie kastrować pedofilów w jednym z kazachskich więzień. Twierdzi, że Zachód powinien iść w ślady Kazachstanu.
bEDHJPoB

Według ustaleń Daily Mail kastracja przestępców seksualnych będzie miała formę chemiczną. Więźniowie nie wyrazili zgody na zabieg – zostanie on przeprowadzony przymusowo i w majestacie prawa, a zdjęcia, dane osobowe i adresy pacjentów upublicznione. Kastracje będą przeprowadzać pielęgniarki, w tym 69-letnia Zoja Manajenko.

Zoja jest już babcią, ale pomimo 69 lat na karku cały czas pracuje zawodowo. Jak podaje Daily Mail, jest zatrudniona w jednym z więzień, w którym będą się odbywać kastracje pedofilów. Jeden z więźniów, którzy dostali już zastrzyk, stwierdził ponoć, że tak bolało, że ledwo był w stanie chodzić.

bEDHJPoD

Kastracja chemiczna pedofilów. Rząd Kazachstanu bez litości dla oprawców dzieci

W 2021 roku w Kazachstanie kastrację chemiczną przejdzie łącznie 95 więźniów. Liczba osób skazanych za wykorzystywanie seksualne nieletnich, które należą do tej grupy, to 25. Zgodnie z obliczeniami Ministerstwa Zdrowia koszty zabiegów wyniosą po 104 938 tenge "na głowę" (ok. 960 złotych).

W sprawie zabrał głos Aleksiej Milyuk, urzędnik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Kazachstanu. Milyuk podkreślił, że od czasu wejścia w życie ustawy o przymusowej kastracji – w 2018 roku – liczba przestępstw wobec osób nieletnich zmalała o 15,4 proc.

bEDHJPoJ
Ustawa została znacznie zaostrzona, aby zapobiec przestępstwom przeciwko integralności seksualnej dzieci. Zakazano wcześniejszych zwolnień warunkowych dla pedofilów, a kara pozbawienia wolności za gwałt i przemoc seksualną wobec dzieci została zwiększona z 12 lat pozbawienia wolności do dożywocia – wyjaśnił Aleksiej Milyuk.

Jednocześnie od 2018 roku w Kazachstanie zaobserwowano wzrost ataków na tle seksualnym na nieletnich o 4,8 proc. Aleksiej Milyuk uważa jednak, że ta zmiana jest wynikiem częstszego zgłaszania podobnych zdarzeń na policję.

bEDHJPoK
Zobacz także: Zobacz też: Ewa Żarska rozpracowała siatkę pedofilów: Mała prosiła, żeby jej nie zabijać
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDHJPpe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(139)
Floh
2 miesiące temu
Przecież to odwracalny proces☹️
Adam
5 miesięcy temu
Kara adekwatna do zbrodni ale cierpienie dzieci niepowetowane !
EMP
6 miesięcy temu
u nas klika lat temu Tusk chciał też wprowadzić kastrację chemiczną dla pedofilów ale ówczesna opozycja go zblokowała, wiadomo kto stoi za dzisiejszą władzą i komu składana jest największa danina
bEDHJPpf
jestem na tak
6 miesięcy temu
popieram 1tys, za bezpieczenstwo dzieci to nic przy tym ile pozniej trzeba wlozyc by pomoc takiej ofierze
B B
6 miesięcy temu
tak powinno właśnie być - brawo
:) :) :)
6 miesięcy temu
Czytam, czytam i nawet nie zauważyłam, że przez cały czas miałam szeroki uśmiech na twarzy. Brawo, Kazachstan, miejmy nadzieję, że świat pójdzie w wasze ślady.
Pierdolamento...
6 miesięcy temu
Właśnie przeczytałem, że kastracja chemiczna polega na zablokowaniu hormonów i obniżeniu popędu seksualnego. A to nie powinno być tak, że oni powinni siurkać na siedząco?
mariusz85
6 miesięcy temu
dzieci sa spoko
Stop Pedo
6 miesięcy temu
Brawo. Wprowadzić na cały świat!!!
jaga
6 miesięcy temu
kochana Zojo moze by tak do polski wpasc na pol roku predzej sie nie da tylu mamy ksiezy i biskupow do wykastrowania
jadzia
6 miesięcy temu
Kara adekwatna do czynu,ale babcia Zoja tylko daje zastrzyk.Dobrze że chociaż boli.
d5rdrw
6 miesięcy temu
Właśnie znalazłam idealny kraj dla siebie :)
nick
6 miesięcy temu
Lepszy byłby tasak...
bEDHJPoX
Kastrat_Rogac...
6 miesięcy temu
Ech, nie trzeba żadnej substancji chemicznej by faceta wykastrować. Żoneczka mnie idealnie i bezboleśnie już właśnie wykastrowała przyprawiając mi rogi....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić