o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Mazowieckie. Makabryczne odkrycie na polu

60
Podziel się

Podczas prac polowych w Modrzejowicach w gminie Skaryszew (woj. mazowieckie) dokonano makabrycznego odkrycia. Rolnik znalazł na polu ludzkie szczątki.

Mazowieckie. Makabryczne odkrycie na polu
Ludzkie szczątki odnalezione podczas prac polowych (Pixabay)
bDfWWxGZ

W piątek podczas prac polowych w Modrzejowicach (woj. mazowieckie) dokonano makabrycznego odkrycia. Pod ziemią odnaleziono ludzkie szczątki. O znalezisku poinformowano dopiero w poniedziałek.

Znajdowały się 70 cm pod ziemią. Zostały znalezione podczas przekopywania pola z łubinem posianym jako poplon - powiedziała PAP Beata Galas, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu.
bDfWWxHb

Ludzkie szczątki na Mazowszu. Wszczęto śledztwo

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą w tej sprawie śledztwo. Na razie nie jest jasne, do kogo mogą należeć szczątki i jak długo leżały w ziemi.

Wkrótce ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Policjanci starają się także powiązać znalezione szczątki z osobami, które zaginęły w ostatnich latach.

bDfWWxHh

Zobacz także: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody

bDfWWxHC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(60)
Kimet
4 tyg. temu
Moje zdanie jest takie jak ktoś o czymś piszę powinien choć podstawy poznać a nie pisze glupoty. Kopie to się ziemniaki a.poplon to albo orze albo robi pokrywkę. Takich artykułów to ja mogę pisać tysiące.
feldkurat
4 tyg. temu
A ten traktor z podpiętym przetrząsaczem to co ma symbolizować ?
KaRoLEq
4 tyg. temu
Zdjecie do artykulu pasuje jaki poziom ma autor teksu .Pisze zeby tylko cos pisac ... bez sensu
bDfWWxHD
lupo
4 tyg. temu
Interesuje mnie co tam rzeczywiście było posiane lub posadzone, jeżeli szczątki były 70 cm pod ziemią a odsłonięto je podczas orki (redaktor nie potrafi odróżnić pługa od łopaty)
KaRoLEq
4 tyg. temu
zdjecie do artykulu bez sensu
Najnowsze komentarze (60)
Bellatu
3 tyg. temu
Przekopywane czy przeorywane?
sierżant
4 tyg. temu
przekopywł pole za pomoca szpadla chciał głęboko przykryć łubin policja do dziedła odkurzć temu rolnikowi piwnicę z pajęczyny a nóż coś starego zardzewiałego sie znajdzie to by była sensacja i sukces
harcerz
4 tyg. temu
żaden pług nie orze na 70 cm rolinik szukal skarbów za pomoca wykrywacza albo niewybuchów bojąc sie o swoje życie . co najwyżej mogło to byc gęboszowanie ale głębosz nie wywleka na wierz tego co pod ziemią
nick
4 tyg. temu
Do kopania na 70cm to jest szpadel lub koparka. Zadna maszyna rolnicza nie zadłebia sie na taką głebokość.haha
Karol
4 tyg. temu
Nie wyobrażam sobie orki na głębokość 70 cm, czy może mi to ktoś wyjaśnić, bo piszący pisze herezje.
zagłoba
4 tyg. temu
sedno artykułu ..to niemiaszek czy osoba powojenna w przypadku tej sytuacji...a nie roboty polowe...niezły odbiór u czytelników...i jak tu tą POLSKĘ budować
ssd
4 tyg. temu
W ciemno obstawiam ofiarę jednej z wojen światowych. Sam znam pole, na którym spoczywają żołnierze na podobnej głębokości. Oficjalnie na cmentarzu kilka kilometrów dalej. W rzeczywistości część z nich jest na polu uprawnym. Niejedną kość rolnicy już wyorali. Jak czyta się o policji i prokuratorskim dochodzeniu, cały ten ton i wydźwięk, to odechciewa się tego po ludzku zgłosić. Lepiej nie ruszać.
nicku
4 tyg. temu
Przestańcie nas epatować tymi makabrycznymi znaleziskami. Osobiście byłbym natomiast wdzięczny za informację o makabrycznym znalezisku na Nowogrodzkiej.
bDfWWxHv
Rav
4 tyg. temu
Hm. Nie kazdy jest rolnikiem i nie kazdy jest ze wsi. Nie nie napinaj sie bo na nieszczescie komentarz moze napisac kazdy... pozdrawiam Cie serdecznie.
zadziwiające
4 tyg. temu
przekopywanie poplonu na głębokość 70 cm...
ja51
4 tyg. temu
"Znajdowały się 70 cm pod ziemią. Zostały znalezione podczas przekopywania pola z łubinem posianym jako poplon" - ludzie kto przekopuje pole na głębokość 70 cm. Nawet orka nie jest taka głęboka. Bajeczki dla małych dzieci.
ciekawska
4 tyg. temu
Ale sekcja zwłok? czego? kości?
Ekspert
4 tyg. temu
Nie widzę możliwości udziału osób trzecich.
Ola
4 tyg. temu
Szczatki naleza do państwa. Przeciez to oczywiste. Wszystko co w ziemi nalezy do państwa
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić