Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|
aktualizacja

Mejza przemawia do pustej sali w Sejmie. "Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie"

209
Podziel się:

Poseł Łukasz Mejza, o którym szczególnie głośno było kilka miesięcy temu, po publikacjach Wirtualnej Polski robi wszystko, by nie wypaść z polityki. Przy każdej możliwej okazji podkreśla, jak wielkim autorytetem jest dla niego Jarosław Kaczyński. Ostatnio "składał hołd" prezesowi PiS na pustej sali posiedzeń w Sejmie.

Mejza przemawia do pustej sali w Sejmie. "Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie"
Łukasz Mejza w Sejmie. (Twitter)

Łukasz Mejza w październiku 2021 r. został wiceministrem sportu i turystyki. Po publikacjach Wirtualnej Polski, w których opisano jego kontrowersyjną działalność biznesową Mejza pod koniec grudnia 2021 r. podał się do dymisji.

Dziennikarze WP Szymon Jadczak i Mateusz Ratajczak ustalili, że spółka Mejzy Vinci Neoclinic obiecywała leczenie nieuleczalnych oraz śmiertelnych chorób oraz organizowała wyjazdy do Meksyku. Mejza miał osobiście przekonywać rodziców chorych dzieci o skuteczności stosowanych przez firmę metod, które jednak zarówno w Polsce, jak i na całym świecie uznawane są za niesprawdzone i niebezpieczne.

Łukasz Mejza w ostatnim czasie powrócił do polityki. Dziennikarz Radia Nowy Świat, Klaudiusz Slezak opublikował fragment przemówienia Łukasza Mejzy z Sejmu. Poseł przemawiał do pustej sali.

Prawdopodobnie nic lepszego niż poseł Mejza (ten od wątpliwych terapii dla dzieci) składający hołd Jarosławowi Kaczyńskiemu do pustej sali, dzisiaj nie zobaczycie - ironizuje dziennikarz Radia Nowy Świat, Klaudiusz Slezak.

Mejza nie szczędził słów uznania dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Porównał Jarosława Kaczyńskiego do Kazimierza Górskiego. Przy okazji wbił szpilę szefowi PO Donaldowi Tuskowi.

Widzi pan, panie Tusk, Jarosław Kaczyński to jest taki Kazimierz Górski polskiej polityki. Człowiek, który serducho zostawił dla swojej reprezentacji, dla swojego kraju. Człowiek, który jest symbolem i zawsze będzie wzorem do naśladowania, bo zawsze był po właściwej stronie. Pan z kolei przypomina innego selekcjonera, Paulo Sousa - przemawiał do pustej sali Łukasz Mejza.

"Czyli robota w ministerstwie sportu się Mejzie przydała, dowiedział się kim był Kazimierz Górski", "Sala może i pusta, ale najważniejsze, że się nagrało. Prezes doceni" - ironizują internauci pod postem dziennikarza.

"Każdy ma takich wielbicieli, na jakich zasłużył", "Tak mi wstyd za lubuskie, że taki typ reprezentuje nasze województwo" - czytamy w komentarzach pod filmem.
Zobacz także: Silna i zamożna Polska według Kaczyńskiego? "Nie pod rządami PiS"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(209)
Polak
3 miesiące temu
Pewnie prezes za gałę mu pozwolił przemawiać
Bolek
3 miesiące temu
Ten Mejza to bystry facet taki daleko zajdzie w tym oszukańczym kraju.
ekspert
3 miesiące temu
Ale mamy czasy posłowie sami z sobą prowadzą debaty i zatwierdzają projekty.
Sonia
3 miesiące temu
Takie Mejza ma poważanie w PiS-ie, że wszyscy go olali tak samo jak opozycja ma go za nic.
wednesday
3 miesiące temu
A gdzie była w tym czasie oPOzycja? Za co bierze pieniądze?
Emerytka
3 miesiące temu
Po cholere nam poslowie i wybory???? Pytam gdzie oni sa?? Jest posiedzenie w sejmie.??? Ale jaki rzad takie posiedzenie... Brak slow!!!!
PAWEŁ
3 miesiące temu
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE PREZES NASZEGO KLUBU
Marek
3 miesiące temu
Prawdziwa twarz PiS
Win
3 miesiące temu
Oj panie prezesie pachnie lodzikiem.... ja bym to badał....
ateistka
3 miesiące temu
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jaman
3 miesiące temu
To on nie siedzi w więzieniu????!!!!
Mejza
3 miesiące temu
🗣Jaroslaw, Jaroslaw, Jaroslaw
Zenada
3 miesiące temu
Nie wiem czy my sie cofamy w rozwoju czy curwa przepisy sa pisane przez de… Tez byla podobna sytuacja w sadzie, chyba sprawa Amber Gold. Gdzie przez pare dni sedzia sama do siebie czytala akta sprawy.
ONLY PIS ❤️💪
3 miesiące temu
Niech żyje socjalizm konserwatywny PIS , precz z burżujami i inteligentami, zgniłym kapitalistycznym zachodem, brawo PIS , zaorać PO ktore zniszczyło PGRy, PKSy, hotele robotnicze , stocznie im.lenina. FSO ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić