o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Himalaje żenady. Wyszło na jaw, gdzie polityk ukrył pieniądze

62
Podziel się

Brazylijski senator Chico Rodrigues i jednocześnie sojusznik prezydenta Jaira Bolsonaro został zatrzymany przez policję. Podczas przeszukania okazało się, że sporą sumę pieniędzy schował w bieliźnie i między pośladkami.

Himalaje żenady. Wyszło na jaw, gdzie polityk ukrył pieniądze
Chico Rodrigues, brazylijiski senator i sojusznik prezydenta. (Instagram)
bDnexBsl

Senator Chico Rodrigues, który powiązany jest z prezydentem Brazylii Jairem Bolsonaro, został zatrzymany przez policję. Nalot był częścią operacji służb specjalnych, które prowadzą śledztwo w sprawie sprzeniewierzenia funduszy publicznych na walkę z Covid-19

W środę podczas przeszukania jego domu funkcjonariusze natknęli się na pieniądze w nietypowym miejscu. Gazeta Estado de São Paulo podaje, że Rodrigues ukrył 30 tys. reali brazylijskich (ponad 20 tys. złotych) między pośladkami i w majtkach.   

bDnexBsn

Mała fortuna między pośladkami

Aby dać ci poczucie, jak absurdalna była to sytuacja, niektóre z odzyskanych banknotów były poplamione odchodami. To była sytuacja ogromnie żenująca - powiedział reporter Revista Crusoé, który poinformował o całej sprawie.
Zobacz także: DJ Wika mówi o sytuacji seniorów w dobie pandemii. 82-latka ma apel do młodych ludzi

Rodrigues początkowo nie chciał udzielić komentarza w tej sprawie. Zaprzeczył jakoby miał się nieodpowiednio zachowywać i dał do zrozumienia, że ​​rywale polityczni próbują splugawić jego imię. Nie ustosunkował się do sensacji o banknotach schowanych w bieliźnie.  

bDnexBst
Mam czyste sumienie i przyzwoite życie. Nigdy nie byłem zamieszany w żaden skandal - zapewnił 69-latek.
bDnexBsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(62)
Gerwazy
miesiąc temu
To, co druzgocąca większość polityków z wszystkich krajów i opcji ma w pośladkach, to jesteśmy My! Nas mają w pośladkach. Przed wyborami udają, że nie. Potem - już nie udają...
HEHE
miesiąc temu
Pieniądze nie śmierdzą!
nie polityk
miesiąc temu
Politycy wszędzie jednakowi. Polityka to źródło kasy.
bDnexBsP
czyścioszek
miesiąc temu
"...między pośladkami i w majtkach." I dlatego po zakupach myję ręce.
gila
miesiąc temu
Może to premie ?
Najnowsze komentarze (62)
karino
miesiąc temu
u na mecenas jak sobie tak wpychał "oszczędności " to zemdlał ! :)))
krzysiek
miesiąc temu
zważywszy na lokalizację to raczej andy żenady
Greg
miesiąc temu
Tłumaczenie Rodriguesa. No cóż lepiej wydalać pieniądze jak papier trójwarstwowy, niż jak Midas złoto bo to dużo lżej wychodzi.
Polak
miesiąc temu
Zawsze powtarzałem to tacy sami ludzie jak Ja, Ty i ten o tam co stoi pod pódką z piwem oraz ten co niedawno wyniósł ze sklepu z tanią odzieżą 3 pary skarpetek po przecenie. To wy, plebs czyli Ty, Ja i tamten czynicie z tych ludzi niemal Bogów i słuchacie ich z rozdziawioną gębą niczym proroków. Ci ludzie czyli tzw. (politycy) najczęściej dzięki układom, hakom na innych, znajomością, koneksją, a także przysługą wzajemności i pieniądzom trafiają na wysokie odpowiedzialne rządowe stanowiska na których w odpowiedzialnym kraju nigdy w swoim zakłamanym żywocie by się nie znaleźli. Tyle w temacie.
,kjuy6t54
miesiąc temu
U nas wielu polityków nosi tak paszport Izraela !!!Gotowi na każdy ruch w swoim kierunku.W końcu Izrael nie wydaje nikomu swoich obywateli ha ha ha
bella
miesiąc temu
Stosuje się również podrzucanie narkotyków przez policjantów którzy chcą zdyskredytować i oczernić ofiarę.Władza nie przebiera w środkach dla osiągnięcia swoich celów.
Krzysiek
miesiąc temu
Czyli tam jeszcze nie mają bezkarności plus??? Czym prędzej PIS musi sobie to uchwalić, albo gdzie indziej upychać dobra.
Tom
miesiąc temu
Takich powinno się zabijać.
bDnexBsH
asia
miesiąc temu
ciekawe gdzie preezs zadekował ok2ml zł co zarobil na poslowaniu ?
z14
miesiąc temu
Ja też trzymam pieniądze w majtkach. Ale to przecież nie jest karalne... :-(
edi
miesiąc temu
u nas tylko slabna
Ala
miesiąc temu
Nie wiem co bardziej żenujące, to powyżej czy przepisanie majątku na żonę i blokada ustawy która by ujawniła ten majątek. A to wszystko w ramach konserwatywnych standardów które mają być wzorem dla zepsutej zachodniej Europy.
Absmak
miesiąc temu
I to są te brudne pieniądze !
vvvvvvvvv
miesiąc temu
Polityków stać na to coby sobie tyłek wycierać kasą a nie jakimś papierem toaletowym.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić