o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Sensacja. Odkrycie w domu Escobara. Było zamurowane w ścianie

86
Podziel się

Bratanek Pablo Escobara po kilku latach mieszkania w domu swojego wuja w Medellin, postanowił przeszukać ściany budynku. "Miał wizję", że w domu może znajdować się coś, co może odmienić jego życie. Nie mylił się.

Sensacja. Odkrycie w domu Escobara. Było zamurowane w ścianie
(Wikimedia Commons, Juan Pablo Escobar)
bDguNSid

W domu Pablo Escobara jego bratanek znalazł prawdziwą fortunę. Postanowił podążyć za swoją "wizją", wedle której w domu Pablo Escobara miały znajdować się ukryte miliony.

Za każdym razem, gdy siedziałem w jadalni i patrzyłem w tamtą stronę [gdzie znajdowały się pieniądze - przyp. red.], widziałem mężczyznę wchodzącego w to miejsce, a następnie znikającego - mówi w rozmowie z dziennikarzami bratanek barona narkotykowego.
bDguNSif

Okazało się, że w ścianie domu wuja znajdowało się, nigdy nieodnalezione przez funkcjonariuszy, 18 milionów dolarów. O swoim odkryciu bratanek poinformował miejscowe, kolumbijskie media, m.in. telewizję Red + Noticias, która nagłośniła sprawę.

Nicolás Escobar, bo tak nazywa się bratanek Pablo Escobara, wyznał, że oprócz pieniędzy w "schowku" znalazł coś jeszcze. Były to telefony satelitarne, maszyna do pisania, aparat, złote pióro i tajemnicza rolka filmu, która również bardzo zainteresowała bratanka nieżyjącego barona narkotykowego. Nie może doczekać się, aż sprawdzi, co jest na nagraniu. Nie wiadomo jednak, czy uda się odtworzyć film, który znajduje się na rolce.

Bratanek Escobara mieszka w domu w Medellin od pięciu lat. Dopiero teraz jednak znalazł pieniądze. Jak przyznał, spora część z nich jest zbyt zniszczona, aby można było ją wykorzystać. Część jest jednak wciąż w dobrym stanie - informuje BBC.

bDguNSil

Łukaszenka jak lemur z "Pingwinów z Madagaskaru"?

bDguNSiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
Tami
miesiąc temu
Co za bzdury. Mieszkania i posiadłości były po jego śmierci przeszukiwane,ściany rozkowane a ogrody przekopywane i nic nie znaleziono.Jeden z jego domów nawet zburzono.
mikoo
miesiąc temu
lepiej nich je wyda sam ,a nie oddaje państwu ,które napewno je zle wyda ,albo ktorys z polityków sobie przywłaszczy !!!
Xyz
miesiąc temu
Jakie to naiwnie głupie. Miłego piątku dobrzy ludzie!Damy radę!
bDguNSiH
Janusz
miesiąc temu
TAKI NIE ZA MĄDRY TEN BRATANEK ,PRAWDA?
marek
miesiąc temu
O!!!Jest wreszcie ten co z nim rozmawiał waszczykowski.Słynny SAN(M) ESCOBAR !!
Najnowsze komentarze (86)
max
4 tyg. temu
ale się uśmiałem .
stach
4 tyg. temu
No to bratanek za długo nie pożyje.
fred
miesiąc temu
po pierwsze jakby się przyznał, że znalazł pieniądze Escobara to albo by od razu zginął albo pieniądze by mu odebrano bo były z przestępstwa. Po drugie nawet zniszczone pieniądze są tyle samo warte, wystarczy wymienić je w banku na nowe. Same bzdury jak to na o2.
żałuję
miesiąc temu
żałuję że nie zbudował tak silnej armii by wybić DEA
maxx
miesiąc temu
powinien przekazac je ojcu dyrektorowi na szczytny cel
REBE
miesiąc temu
Pic na wodę. W torbie, chyba tej którą autor artykułu ma w spodniach. Każdy banknot dolarowy waży 1 g. 18 000 000 USD to zakładając że były w po 100 dol. daje 180 000 dolarów czyli 180 kg.Jaka torba to zmieści. Nie lejcie wody bo wasze artykuły czytają ludzie którzy się znają na wielu rzeczach a przede wszystkim w odróżnieniu od Was- myślą.
mec, Tom M.
miesiąc temu
Ja znalazłem skarb Templariuszy w podziemiach zabudowań klasztoru w Pilicy . Przekazałem tony złota na cele walki z koronawirusem miejscowemu ośrodkowi zdrowia.
czarny
miesiąc temu
A co w tym wszystkim robił ŚWISTAK?
bDguNSiz
Józwa
miesiąc temu
Szwagier też rozbił ścianę..... Golfem po pijanemu!
Artman
miesiąc temu
18 milionów? To chyba drobne na "waciki". Majątek Escobara był oceniany na 14-16 mld. USD. I rozpłynął się w powietrzu.
El chappo
miesiąc temu
Zacznijmy od tego w którym domu bo jak wiemy Escobar miał ich sporo
lowca skarbow
miesiąc temu
Ja mialem wizje ze moj dziadek zamurowal rodzinne klejnoty w scianie.Rozwalilem wszystkie sciany,dom sie zawalil i nic nie znalazlem.Teraz jestem bezdomny.
Taaa
miesiąc temu
Wizję miał..... ha ha ha🤣
antoni
miesiąc temu
ja też patrze na ściane od 65 lat i wiem ze tam coś jest ale boje się urzędu skarbowego bo mi wszystko zabiorą
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić