Łódź. Tragedia podczas imprezy. Policja zdecydowała się upublicznić wizerunek

187

14 miesięcy po strasznym wypadku w Łodzi policja nadal poszukuje jego sprawcy. 33-letni mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, gdy zorientował się, że dwóch pasażerów auta marki BMW, które prowadził, nie żyje.

Łódź. Tragedia podczas imprezy. Policja zdecydowała się upublicznić wizerunek
Poszukiwany mężczyzna to Wiktor Kuźniak (Policja)

Do tragicznego wypadku doszło w lutym 2020 roku w Łodzi. Rozpędzone bmw wyleciało w powietrze po uderzeniu w krawężnik i uderzyło w przydrożne drzewo. Niestety siła uderzenia była tak duża, że zginęło dwóch pasażerów w wieku 26 i 30 lat. Pomimo tego, że od tragedii minęło 14 miesięcy temat nadal wzbudza wielkie emocje. Policji nadal nie udało się zatrzymać kierowcy, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Mężczyźni jechali samochodem z jednego ze sklepów spożywczych. Według świadków w pojeździe panowała imprezowa atmosfera i grała głośna muzyka. Kierowca postanowił znacznie przyspieszyć, przez co stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Po uderzeniu w drzewo zorientował się, że jego dwaj koledzy nie żyją. Ustalono, że prowadził pod wpływem środków odurzających. Chcąc uniknąć konsekwencji zbiegł z miejsca wypadku.

33-letni Wiktor Kuźniak skutecznie unika konsekwencji za spowodowanie wypadku. Wiadomo, że z miejsca tragedii udał się do swojego domu. Policja przybyła tam jednak za późno i znalazła jedynie ślady jego krwi. Nieoficjalnie ustalono, że mężczyzna uciekł za granicę. Wprowadzone niedługo później lockdown i zamknięcie granic z pewnością pomogły mu w ucieczce.

Prokuratura Rejonowa Łódź-Widzew wydała list gończy za sprawcą. 33-latkowi postawiono zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego. Niewykluczone, że przez 14 miesięcy poszukiwań Kuźniak zmienił swój wygląd.

Zobacz także: Kaucja za butelki plastikowe. "To będzie system mieszany. Taki złoty środek"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić