Michał Woźnicki wprost o makijażu. "Patrzysz w lustro i się nie godzisz"

1

Ks. Michał Woźnicki z Poznania znów dał "popis" na jednym z kazań, otwarcie krytykując kobiety, które mają na twarzy makijaż. - Gdybyś wziął szpachelkę, to mógłbyś oskrobać - ironizuje duchowny z Wielkopolski, który ma swoją teorię na ten temat.

Michał Woźnicki wprost o makijażu. "Patrzysz w lustro i się nie godzisz"
Michał Woźnicki wprost o malowaniu. "Patrzysz w lustro i się nie godzisz" (YouTube)

Ks. Michał Woźnicki nie zmienia swojego sposobu bycia. Największy skandalista wśród kapłanów nadal wypowiada publicznie swoje skrajne poglądy na rozmaite poglądy.

Pomimo eksmisji z klasztoru towarzystwa Salezjanów w Poznaniu, duchowny nadal znajduje sposoby na odprawianie mszy św. Nagrania z nabożeństw publikowanie są w sieci. Materiały te budzą gigantyczne kontrowersje. Teraz Michał Woźnicki na jednym z kazań, otwarcie skrytykował kobiety, które mają na twarzy makijaż.

Ktoś z was używa tapety na twarz? Czemu się człowiek maluje? Bo nie ma już 20 lat. Popatrzcie na niektóre panie, u niektórych to cała tapeta może spaść. Gdybyś wziął szpachelkę, to mógłbyś oskrobać. Dlaczego? Bo patrzysz w lustro i się nie godzisz z tym - podkreśla Michał Woźnicki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie potrafią odróżnić leku od suplementu diety

Według kontrowersyjnego duchownego, ludzie malują się, ponieważ nie mogą pogodzić się ze starością.

Ja już stary dziad, moczu nie trzymam. Zaczynam się brzydzić sobą, bo przychodzi starość. Czeka to każdego człowieka. Jak wtedy możesz patrzeć na siebie z miłością? Tylko i wyłącznie wtedy, gdy widzisz w sobie dziecko Boga - dodaje.

Woźnicki nie oszczędza nikogo

Ksiądz Michał Woźnicki w swojej "karierze" zasłynął krytykowaniem zakonników, kościelnych hierarchów i papieża. Dostało się nawet zawodniczce Ewie Swobodzie za to, że posiada liczne tatuaże.

W trakcie obostrzeń pandemicznych pomimo zakazów, organizował msze święte, na których niejednokrotnie interweniowała policja. Za liczne wybryki kapłana wyrzucono z zakonu oraz suspendowano. Kilka miesięcy odbyła się też jego eksmisja, Jednak mimo to, Woźnicki nadal pozostaje aktywny jako kapłan.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić