Film z Gniezna obiega sieć. Spadł z wysokości, a po chwili...

76

Sieć podbija nagranie zarejestrowane w Gnieźnie. Jego "bohaterem" jest pewien mężczyzna, który spada z wysokości. Po chwili wstaje z chodnika i jak gdyby nigdy nic wraca do mieszkania.

Film z Gniezna obiega sieć. Spadł z wysokości, a po chwili...
Mężczyzna spadł z wysokości (Facebook, Spotted: Gniezno)

Liczba wyświetleń nagrania wykonanego w Gnieźnie rośnie z minuty na minutę. Film został zarejestrowany w centrum miasta, na ulicy Mieszka I.

Krótki materiał opublikowano na profilu "Spotted: Gniezno" na Facebooku. Widzimy na nim, jak pewien mężczyzna spada z wysokości na chodnik. Po chwili wstaje i wraca z budynku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wersow o debiutanckiej płycie: "To Bedoes poprosił mnie o współpracę"

Do wydarzenia miało dojść w dniu 30 listopada 2023 roku. Do nagrania załączony został opis, z którego wynika, że "bohater" nagrania znajdował się pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna z Gniezna w Wielkopolsce ma słabą głowę do alkoholu, ale za to mocne kości i niesamowite szczęście. Mężczyzna przesadził z trunkami i wypadł z 4 piętra. A potem, jak gdyby nigdy nic, wrócił na imprezę - czytamy.

Gniezno. Policja wie o zdarzeniu

Sprawie przyjrzał się serwis gniezno24.com. Dziennikarze tego portalu skontaktowali się z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie. Mundurowi potwierdzili, że takie zdarzenie miało miejsce 30 listopada w godzinach popołudniowych, jednak 18-letni mężczyzna miał upaść z 1. piętra kamienicy, a nie z czwartego.

Nie potwierdzono nam także, by mężczyzna był w momencie zdarzenia pijany. Na miejsce wezwany został patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego – po przebadaniu na miejscu mężczyzna trafił do szpitala - informuje gniezno24.com.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić