Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 

Miller starł się podczas rozmowy z Mazurkiem. "Pan przesadził"

84

Leszek Miller był gościem Roberta Mazurka w porannej Rozmowie RMF FM. Polityk miał wyraźny problem z głosem - był ochrypnięty. Mazurek zasugerował, z czego wynikały kłopoty byłego premiera z mówieniem. - Przesadził pan - powiedział prowadzący rozmowę. Co odpowiedział polityk?

Miller starł się podczas rozmowy z Mazurkiem. "Pan przesadził"
Kłótnia Mazurka i Millera w RMF FM miała niespodziewany przebieg (X, Rozmowa RMF)

Leszek Miller był gościem porannej Rozmowy RMF FM. Były premier mówił w wywiadzie z Robertem Mazurkiem m.in. o sytuacji Lewicy w kontekście wyborów do europarlamentu, a także na kogo będzie głosował w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Leszek Miller wskazał zdecydowanie na Rafała Trzaskowskiego, choć oficjalnie nadal nie znamy kandydatów na to stanowisko z ramienia którejkolwiek z partii.

Polityk wspominał również swoją pracę w Parlamencie Europejskim. Przypomnijmy, że Leszek Miller zapowiedział, iż wraz z zakończeniem obecnej kadencji zakończy się jego polityczna kariera. Polityk wybiera się na emeryturę. Będzie jedynie komentatorem bieżących wydarzeń politycznych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Biedroń podróżował z b. szefem TVP? "Szaleńcze jazdy Jacka Kurskiego"

Problemy Millera z głosem. Mazurek wskazał powód?

Tym, co dało się zauważyć podczas wywiadu, były problemy Leszka Millera z głosem. Polityk był wyraźnie ochrypnięty. Na sam koniec rozmowy z Robertem Mazurkiem przeprosił za to słuchaczy. Prowadzący zasugerował, skąd miały się wziąć problemy Millera.

Pan wczoraj świętował z kolegami na Śląsku. Bądźmy szczerzy i Pan przesadził - mówił Mazurek. - Ale co świętowanie ma do gardła? Nie występowałem w chórze wczoraj - odpowiadał Miler. - Nie trzeba było potem po pijaku gdzieś chodzić - skontrował Mazurek. Miller roześmiał się głośno.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

- Oto cały Mazurek - odrzekł do swojego rozmówcy. Po chwili wziął do ręki szklankę z wodą i rzucił. - No to zdrowie!

Robert Mazurek, kończąc już poranny wywiad powiedział jedynie, że w naczyniu znajduje się woda. - Niech pan się nie rozpędza - dodał dziennikarz.

Leszek Miller był w istocie w poniedziałek na Śląsku. Były premier uczestniczył w debacie organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Katowicach na temat 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Spotkał się również na katowickim Nikiszowcu z Łukaszem Kohutem, posłem do Parlamentu Europejskiego i kandydatem z listy KO do PE następnej kadencji.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić