Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Miłość Kaczyńskiego. Ukrywał to przez lata

974
Podziel się:

Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej tajemniczych polskich polityków. Nie wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym. W jednym z wywiadów uchylił jednak rąbka tajemnicy, kiedy wyznał, że kiedyś był w związku z kobietą. "To się skończyło rozstaniem" - przyznał prezes PiS.

Miłość Kaczyńskiego. Ukrywał to przez lata
Jarosław Kaczyński (Agencja FORUM, Mateusz Wlodarczyk)

O życiu prywatnym Jarosława Kaczyńskiego nie wiemy prawie nic. Polityk nie wypowiada się na te tematy, a jeżeli ma poruszyć kwestię rodziny, to mówi przeważnie o swoim tragicznie zmarłym w 2010 roku bracie. Kaczyńskiego wszyscy kojarzą jako kawalera, który słynie ze swojego zamiłowania do kotów.

Okazało się jednak, że tak było nie zawsze. W jednym z wywiadów w kilku słowach powiedział o swojej miłości. W rozmowie z dziennikarzami "Gali" prezes Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że w młodości był w związku z kobietą. Powiedział też wówczas, ze po jakimś czasie rozstali się, ale utrzymuje z nią "rzadki, ale ciepły" kontakt do dziś.

Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo – powiedział prezes PiS.

Miłość Kaczyńskiego. Życie prywatne trzyma w tajemnicy

Od tego czasu prezes PiS skupiał się wyłącznie na karierze politycznej i nie chciał żadnego związku. Jarosław Kaczyński osiągnął niebywałe sukcesy zawodowe, ale swoje życie prywatne woli nie pokazywać szerokiej publiczności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(974)
zas
4 miesiące temu
To zapewne było jeszcze w przedszkolu.
kleo
9 miesięcy temu
Ta gadka to dla ocieplenia wizerunku. Nie wierzę. On jest jakiś dziwny
39a
11 miesięcy temu
Tam na przeciwko Ślichowic w Kielcach była reklama, która wskazywała, że za mieszkania u nowych deweloperów odpowiedzialny jest Jarosław K. Ponoć kupił dla aniołka. Tam mi dogryzają od zboczeńca, który ponoć oddaje się innej czynności s. Dziwni ludzi tam są. Obce numery, nie kieleckie. Zalatuje metką i buchem. Nie wiem co to za biznesy. Podejrzane.
Explicite
11 miesięcy temu
Jarosław Kaczyński to niekwestionowany intelektualista i wybitny strateg i nie ma się co dziwić że tępe sowietikusy wycierają o niego jadące śledziem gęby. Jedyne o co mam do niego pretensję to o to że przyczynili się do usankcjonowania w granicach Polski czegoś takiego jak tzw. muzeum polin .
SASIM
11 miesięcy temu
TO MIŁOŚĆ DO POLASZCZYKA ! BYLI ZAKOCHANI DO ROZPUKU ! DOWODY MA ANTEK DZIĘKI CZEMU JEST NIEZATAPIALNY. CZAS POWIEDZIEĆ DRUGIEMU SORTOWI PRAWDĘ.
ivan
11 miesięcy temu
Poczekajcie jak mu Czarnek odpicuje życiorys dla potrzeb "nowej historii"!!! Dopiero kopary nam opadną!
ćwoki
11 miesięcy temu
Chyba miłość do Terleckiego ale tamten zawsze naćpany
hahah
11 miesięcy temu
hahahahaha, ale kiciarz!
Belka
11 miesięcy temu
Nie interesuje mnie życie p Kaczyńskiego. Tak sobie ułożył i koniec..
Babcia Gina
11 miesięcy temu
Koty jedne wiedza , ale poki co tylko miauczą
65+
11 miesięcy temu
Był w związku bez ślubu
Anka Grodzka
11 miesięcy temu
Kocham Jarka!
Ten artykuł
11 miesięcy temu
jak się robi grubo, jest publikowany co kilka lat. A może społeczeństwo powinno się dowiedzieć, czy rzeczony facet jest rzeczywiście innej orientacji niż hetero... Ciągle tylko plotki i pomówienia.
goya
11 miesięcy temu
"...osiągnął niebywałe sukcesy zawodowe..." podzielił Polaków, Kościół, skłócił nas z państwami, z którymi do tej pory mieliśmy dobre kontakty, mało tego? I jeżeli to, są sukcesy zawodowe, to odtąd porażkę nazywam sukcesem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić