Miłość Kaczyńskiego. Ukrywał to przez lata

1413

Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej tajemniczych polskich polityków. Nie wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym. W jednym z wywiadów uchylił jednak rąbka tajemnicy, kiedy wyznał, że kiedyś był w związku z kobietą. "To się skończyło rozstaniem" - przyznał prezes PiS.

Miłość Kaczyńskiego. Ukrywał to przez lata
Jarosław Kaczyński (Agencja FORUM, Mateusz Wlodarczyk)

O życiu prywatnym Jarosława Kaczyńskiego nie wiemy prawie nic. Polityk nie wypowiada się na te tematy, a jeżeli ma poruszyć kwestię rodziny, to mówi przeważnie o swoim tragicznie zmarłym w 2010 roku bracie. Kaczyńskiego wszyscy kojarzą jako kawalera, który słynie ze swojego zamiłowania do kotów.

Okazało się jednak, że tak było nie zawsze. W jednym z wywiadów w kilku słowach powiedział o swojej miłości. W rozmowie z dziennikarzami "Gali" prezes Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że w młodości był w związku z kobietą. Powiedział też wówczas, ze po jakimś czasie rozstali się, ale utrzymuje z nią "rzadki, ale ciepły" kontakt do dziś.

Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo – powiedział prezes PiS.

Miłość Kaczyńskiego. Życie prywatne trzyma w tajemnicy

Od tego czasu prezes PiS skupiał się wyłącznie na karierze politycznej i nie chciał żadnego związku. Jarosław Kaczyński osiągnął niebywałe sukcesy zawodowe, ale swoje życie prywatne woli nie pokazywać szerokiej publiczności.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić