o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Wróżbita o przyszłości Kaczyńskiego i... kota prezesa. "Będzie miał się świetnie"

393
Podziel się

"Nie jestem pewien czy mnie wybiorą na prezesa PiSu" - przyznał w jednym z ostatnich wywiadów Jarosław Kaczyński. Wicepremier obchodzi w piątek 72. urodziny. Z tej okazji wróżbita przewiduje jak dalej będzie wyglądało życie prezesa PiSu.

Wróżbita o przyszłości Kaczyńskiego i... kota prezesa. "Będzie miał się świetnie"
Wróżbita o Jarosławie Kaczyńskim (Adam Chelstowski / Forum, RM, Adam Chelstowski / Forum)
bEshclvp

Jarosław Kaczyński obchodzi 18 czerwca swoje 72. urodziny. Jego postać budzi spore kontrowersje nie tylko wśród jego przeciwników, ale - jak się okazuje - zarówno wśród jego zwolenników. W wywiadzie dla tygodnika "Wprost" wicepremier przyznał, że nie jest pewien czy ponownie wybiorą go na prezesa PiS.

Odnosząc się do poprzednich wyborów prezesa PiS, Jarosław Kaczyński dodał, że "bardzo niewiele osób" chciało przeciwko niemu głosować. "Ale dziś jest inna sytuacja. Mam już znacznie więcej lat" - ocenił.

bEshclvr

Wróżbita o przyszłości Kaczyńskiego. "Stan zdrowia będzie się pogarszał"

Słowa te sprawdził wróżbita Kazimierz Olszewski, z którym porozmawiał "Super Express". Ekspert wyczytał, że na prezesa PiS mogą czekać problemy w życiu. Jak mówi wróżbita, pojawią się komplikacje w sferze zdrowotnej. "Gwiazdy mówią, że jego stan zdrowia będzie się pogarszał" - wywróżył ekspert.

Ale, jak dodaje wróżbita, w życiu politycznym wszystko będzie szło dobrze. Jak mówi, ten rok jest szansą do utrwalenia swojej pozycji oraz Prawa i Sprawiedliwości. "Rok Byka sprzyja wszelkiej stabilizacji, więc będzie się czynnie starał o umocnienie partii, którą zarządza" – stwierdził wróżbita w rozmowie z "Super Expressem".

bEshclvx

"Kot będzie miał się świetnie"

Jak mówi Kazimierz Olszewski, wygląda na to, że prezes PiS nadal będzie aktywnym politykiem jeszcze przez długi czas. Nie będzie też żadnych problemów ze zwierzęciem domowym Kaczyńskiego. "Kot będzie miał się świetnie" – dodaje wróżbita.

Mimo wszystko, na Jarosława Kaczyńskiego czeka w najbliższym czasie sporo wyzwań. 3 lipca ma odbyć się kongres wyborczo-statutowy Prawa i Sprawiedliwości, na którym zostanie wybrany nowy prezes PiS. Kaczyński zapowiadał, że będzie ponownie ubiegał się o stanowisko prezesa PiS.

bEshclvy

"Nie jestem pewien czy mnie wybiorą"

Sam Kaczyński ma wątpliwości co do swojej przyszłości na stanowisku prezesa jednej z największych polskich partii. W wywiadzie dla "Wprost" szczerze przyznał - "Nie jestem pewien, czy mnie wybiorą". Prezes PiS ocenił, że kongres Prawa i Sprawiedliwości odbędzie się "w nowej sytuacji, pocovidowej, przy pewnym zdenerwowaniu, które udzieliło się całemu społeczeństwu" i "może być nieprzewidywalny".

Zaprzyjaźnione osoby, z którymi się znam od Porozumienia Centrum mówią mi: "masz duże szanse". A kiedyś ucinały, że w ogóle nie ma o czym mówić - zaznaczył.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEshclvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(393)
Renata
2 miesiące temu
Jaki naród.. taki przywódca..
becia
2 miesiące temu
a może tym razem zniknie na zawsze?
msa
2 miesiące temu
a czy rozum wrozbity jest w dobrej kondycji.
bEshclvT
?????
2 miesiące temu
MÓWISZ O BORYSIE,PODOBNYM DO LENINA,A MOŻE NAWET I GOMUŁKI? - - - Historia Głup... Moim zdaniem na 'Lenina' dalej będą głosować, w końcu to dzięki niemu są przy korycie.
JASNOWIDZ
2 miesiące temu
CZY NALEŻYSZ DO " NOCNEJ ZMIANY " ,ŻE ZADAJESZ TAKIE PYTANIE,KTÓRE DOPROWADZIŁO - DO ZAPLANOWANEGO ZAMACHU NAD SMOLEŃSKIEM? - - - krakusek - nie będą mu stawiać pomników-schodów,ale przymierza się na WAWEL, ma szansę?
POLAK
2 miesiące temu
ZA SPRZEDANE KAMIENIE NERKOWE = ZOSTAŁEŚ UROLOGIEM? - - - Urolog - Kłopoty już się zaczęły, słońce pis nie trzyma moczu. Parę razy popuścił w majty na miękko. I co to za prezes?
stara panna
2 miesiące temu
Jarek, organ nie używany zanika
krakusek
2 miesiące temu
nie będą mu stawiać pomników-schodów,ale przymierza się na WAWEL, ma szansę?
kostucha
2 miesiące temu
Co za glupia wrozba ! Jak sie ma 72 lata to do grobu jest juz bliziutko wiec wszystko musi nawalac.
Urolog
2 miesiące temu
Kłopoty już się zaczęły, słońce pis nie trzyma moczu. Parę razy popuścił w majty na miękko. I co to za prezes?
Historia Głup...
2 miesiące temu
Moim zdaniem na 'Lenina' dalej będą głosować, w końcu to dzięki niemu są przy korycie.
IQ.
2 miesiące temu
Stan umysłu Jarosława nigdy nie był zadowalający i na starość jest coraz gorszy, nie potrzeba do tego wróżbity.
ale bełkot
2 miesiące temu
i nic więcej
bEshclvL
z b .. pomocą...
2 miesiące temu
Może jednak go wybiorą - wszak kandydatów na prezesa jest wielu - aż jeden - szanse nie są zbyt duże - jednak wierzę że moc będzie z prezesem i wygra to posiedzenie egzekutywy własnej!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić