Miłosne igraszki w centrum Kościerzyny. Mężczyzna ukarany

39

Sąd Rejonowy w Kościerzynie w woj. pomorskim zajmował się sprawą Janusza W. Ten we wrześniu 2020 roku oddał się miłosnym igraszkom w centrum miasta. Wszystko uchwyciły kamery monitoringu. Mężczyzna właśnie został ukarany.

Miłosne igraszki w centrum Kościerzyny. Mężczyzna ukarany
Nie przeszkadzało im, że są w miejscu publicznym (YouTube)

Cała Polska usłyszała rok temu o parze z Kościerzyny. Wszystko za sprawą ich miłosnych igraszek na jeden z ławek w centrum miasta. Nie przeszkadzali im wówczas nawet przechodnie.

Na miejsce została wezwana policja. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na jednej z ławek mężczyzna i kobieta uprawiają seks - mówił wtedy "Dziennikowi Bałtyckiemu" Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie

Kobieta od razu przyznała się do winy. 30-letnia Kamila H. w marcu br. dostała karę 500 zł grzywny.

36-letni Jan W. z kolei nie zaprzeczył, że był wtedy na Rynku w Kościerzynie, ale też nie przyznał się do winy. Teraz jednak i w jego sprawie zapadała decyzja.

Sąd uznał obwinionego na winnego zarzucanego mu czynu i wymierzył mu karę 1 miesiąca ograniczenia wolności polegającej na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym. Wyrok jest nieprawomocny - informuje sędzia Łukasz Zioła, rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku, którego cytuje "Dziennik Bałtycki".

Nie jest to bynajmniej pierwsze tego typu zdarzenie. W internecie aż roi się od podobnych zdarzeń, zarejestrowanych przez kamery monitoringu czy samych gapiów.

Seksuolodzy twierdzą, że seks w miejscu publicznym może być sposobem na nudę w związku, chęcią prowokacji czy szukaniem nowych doświadczeń. Każdy przypadek należy zatem rozpatrywać indywidualnie.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić