Wróć na
mmc
|

Para kochanków przyłapana w centrum Konina. Zaskakujący mandat

82
Podziel się

Kilka dni temu sieć obiegło nagranie pary z Konina, która postanowiła dać publiczny upust swojej miłości. Para nieszczególnie przejmowała się obecnością dzieci w pobliżu czy obserwatorów nagrywających zdarzenie.

Para kochanków przyłapana w centrum Konina. Zaskakujący mandat
(Pixabay, Wikimedia Commons)
bCYamKRh

Kilka dni temu na jednym z konińskich skwerków doszło do skandalicznego incydentu. Pewna para postanowiła dać upust miłosnym uniesieniom na oczach publiczności. Kobieta i mężczyzna za nic mieli też sobie fakt, ze ich akt seksualny jest nagrywany.

Przechodnie nerwowo odwracali wzrok od zajętej sobą pary. Ci bardziej odważni postanowili uwiecznić zdarzenie. Perspektywa zostania gwiazdą takiego filmu może zniechęcić innych śmiałków, a przechodniom oszczędzić takich widoków.

bCYamKRj

Pomimo wyraźnego zniesmaczenia mieszkańców Konina policja nie mogła nic z tym zrobić. Funkcjonariusze zostali powiadomieni o zajściu, jednak ukarać pary nie mogli. Powody były dwa - trudno było zidentyfikować kochanków, a by móc ich ukarać, ktoś musiałby złożyć zażalenie, że został urażony, znieważony, czy zniesmaczony.

Na szczęście policja znalazła i zakochaną parę, i powód do ukarania kochanków. Jak się okazuje, para wcale nie była ze sobą tak blisko związana, jak mogłoby się to wydawać po obejrzeniu nagrań.

Mandat za stosunek w miejscu publicznym wyniósł kobietę 100 zł - poinformował "Głos Wielkopolski". Mieszkańcy Konina są zaskoczeni, że kara za taki wybryk okazała się tak niska. Według kodeksu wykroczeń kara za taki akt przewiduje naganę, areszt lub grzywnę do 1500 zł.

bCYamKRp

Nieopodal ulicy Legionowej, na której doszło do zdarzenia, jest szkoła. Pomimo wakacji wciąż w okolicy przebywa dużo dzieci, korzystających z placu zabaw czy boiska. Niestety incydent został zauważony przez kilkoro dzieci idących właśnie w kierunku szkoły.

Policja i GIS sprawdzą, czy nosimy maseczki. "Pewnie posypią się mandaty"

bCYamKRK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(82)
Ponkol
miesiąc temu
Nagrywanie i publikacja bez zgody też podlega karze.
wsder
miesiąc temu
za nielegalne ( bez pozwolenia) nagrywanie czynności seks...jest kara 2 lata więzienia
AgA
miesiąc temu
Dlaczego zdjęcie zrobiono jesienią???
bCYamKRL
Basia
miesiąc temu
Czytam i nie wierzę? Dla was to normalne że ludzie na ławce uprawiają seks? To może gdyby chodzili z odkrytymi genitaliami lub załatwiali się na ulicy też byście powiedzieli że to super normalne? Totalny brak granic, kultury , jakieś oglupienie. Tacy są Polacy teraz. Chamstwo ,grubianstwo, epatowanie seksem I rozczeniowość! We Francji jakiś czas temu też parka próbowała uprawiać seks na trawniku w parku, natychmiast ludzie ich przegonili i wezwali policję.
ubuntu
miesiąc temu
na szczęście policja znalazła powód? ?? żenada i niesmak
Najnowsze komentarze (82)
zgred
5 dni temu
Czy seks jest grzechem? Czy jest nielegalny? Czy dzieci znajduje się w kapuście(w/g PIS tak!)Nie stać ich było na hotel, to bzykali się na ulicy... i tyle.
Elen
5 dni temu
nikt nie słyszał o doggingu?? - i czym tu się ekscytować????
Obserwator.
miesiąc temu
Ten kto to pisze jest zazwyczaj niedoinformowany.Wlasnie tutaj jest dużo błędów i mylnych informacji.O stylu pisania nie wspomnę.Myslalem,że to jednorazowa wpadka,ale tak jest ciągle.Pozdrowienia dla autora.
Obserwator
miesiąc temu
Ulica nosi nazwę,, Legionów''a nie Legionowa.Przeciez są wakacje.Gzie dzieci szły...? Chyba trochę to wszystko wyolbrzymione.Tak sądzę.
Ina
miesiąc temu
Nic nie piszecie ile mandatu wręczyli mężczyźnie?
Miod
miesiąc temu
Basiu Szkoda Twojej energii Ciekawe pokolenie
Stanislaw
miesiąc temu
Nie wiem dlaczego im zabraniają namiętności skoro mieli chcice to mogli udostępnić pomieszczenie służbowe
Beata.P
miesiąc temu
Dlaczego ukarano tylko kobietę mandatem? Czyżby była tam sama?
bCYamKRD
Franz
miesiąc temu
Łupucupu nie uprawiamy w miejscu publicznym (wyjątek dom publiczny😏)
Indi
miesiąc temu
I bardzo dobrze Zyja
Fela
miesiąc temu
Kobieta zarobiła 100, a facet nic?
jaś
miesiąc temu
jeśli to facet i kobieta to co tu nie normalnego.
Narodowiec
miesiąc temu
Nie robili nic nienormalnego, a masa katolickich zazdrośników, która już nie może szykuje płonące krzyże.
Jacek197
miesiąc temu
Popieram ta pare
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić