Jan Manicki
Jan Manicki| 

Tragedia na Ibizie. 23-latka nagle zmarła w hotelu

71

23-letnia obywatelka Wielkiej Brytanii Amy Connor została znaleziona martwa w pokoju hotelowym na Ibizie przez swoją siostrę. Kobiety wyjechały razem do słynnego Ibiza Rocks Hotel w San Antonio.

Tragedia na Ibizie. 23-latka nagle zmarła w hotelu
Amy Connor zmarła podczas imprezowego wypadu na Ibizę (Facebook, Amy Connor)

To miał być udany imprezowy wypad na Ibizę. Pochodzące z Coleraine w Irlandii Północnej Amy oraz Toni Connor wraz ze swoją kuzynką Alison pojechały bawić się do znanego kurortu San Antonio na Ibizie. Skończyło się jednak tragicznie.

Według relacji siostry zmarłej, kobiety wcześniej pływały w basenie. Nastepnie wróciły do pokoju, żeby nieco się odświeżyć. Amy miała wziąć prysznic i położyć sie do łóżka.

Wyszłam na balkon zjeść trochę chipsów, a kiedy wróciłam do pokoju, ona wciąż leżała w łóżku. To było surrealistyczne, nie miało żadnego sensu – relacjonowała Toni Connor.

Hiszpańska policja nie podaje żadnych informacji na temat przyczyn śmierci Amy. Rodzina zmarłej także nie zdradziła żadnych szczegółów.

Różowa trumna z brylantami

Rodzina zmarłej zaplanowała dla niej wyjątkowy pogrzeb. Zamówiła dla Amy różową trumnę z brylantami i wygrawerowanym napisem „księżniczka”. Ozdobną trumnę nieść mają przyjaciółki zmarłej.

Przedstawiciele zakładu pogrzebowego powiedzieli, że nigdy wcześniej nie mieli takiego zamówienia. Zgadza się, Amy była jedyna w swoim rodzaju – dodała Toni.

Osierociła trzyletnią córkę

Amy Connor osierociła trzyletnią córkę Kaliyah. Dziewczynka trafiła pod opiekę siostry zmarłej matki, Toni.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić