Tragiczny finał wakacji w Hiszpanii. Śmierć turysty na Ibizie

20

30-letni Brytyjczyk został znaleziony martwy późnym wieczorem nieopodal punktu widokowego Cala d'Hort (Hiszpania). Spadł z około stu metrów. Wiadomo, że wcześniej czas na Ibizie spędzał z przyjaciółmi. Policja bada szczegóły sprawy.

Tragiczny finał wakacji w Hiszpanii. Śmierć turysty na Ibizie
To miały być spokojne wakacje. 30-letni Brytyjczyk znaleziony martwy w Hiszpanii. (Pixabay)

W czwartek późnym wieczorem powiadomiono policję, która pilnie przyjechała do punktu widokowego w Sant Josep w Hiszpanii. Poinformowano służby o mężczyźnie, który nieprzytomny leżał pod klifem Torre des Savinar - informuje portal UH Sucesos. Jest to bardzo popularne miejsce wśród turystów. Liczne grono odwiedzających chętnie robi tam pamiątkowe selfie.

Kiedy służby dojechały na miejsce, 30-latkowi nie można było już pomóc. Spadł z około stu metrów, co wywołało w ciele rozległe obrażenia.

Zobacz także: Wykolejenie pociągu w Szkocji. Wideo z miejsca zdarzenia

30-latek spadł z klifu na Ibizie

Lokalni strażacy zeszli do mężczyzny i próbowali mu pomóc. Następnie ciało 30-latka zostało zabrane na pokład śmigłowca.

Wiadomo, że młody mężczyzna pochodzenia brytyjskiego wypoczywał w Sant Josep z przyjaciółmi tego wieczora, gdy zginął. Nie wiadomo, co dokładnie stało się w międzyczasie. Być może ktoś zepchnął mężczyznę z klifu? Policja szuka świadków zdarzenia. Prokuratura już wszczęła postępowanie wyjaśniające.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić