Wojciech Darewicz| 

Młoda Ukrainka przeżyła piekło w Warszawie

113

Bił, groził, że zabije, kazał pić płyn o nieustalonym składzie, niszczył należące do poszkodowanej przedmioty, zmuszał ją do prostytucji i zgwałcił. 23-letnia obywatelka Ukrainy przeżyła koszmar, z którego oswobodzili ją policjanci. Jej oprawcę aresztowano w Ząbkach (woj. mazowieckie).

23-latek usłyszał już zarzuty.
23-latek usłyszał już zarzuty. (Policja)

Koszmar w Warszawie. Funkcjonariusze z komisariatu w Ząbkach uzyskali informację o obywatelce Ukrainy, która miała być zmuszana do obcowania płciowego i uprawiania prostytucji. Policjanci szybko nawiązali kontakt z kobietą.

23-latka opowiedziała, co przeszła. Mówiła o przemocy fizycznej i zmuszaniu do prostytucji. Oprawca zniszczył także należący do niej sprzęt elektroniczny – komputer i tablet, których wartość została wyceniona na 1600 zł.

23-latka zmuszana do prostytucji. Sprawcę zatrzymano

Policjanci przyjęli od kobiety zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i jeszcze tego samego dnia zatrzymali w Ząbkach 23-latka. W trakcie przeszukania w ubraniu mężczyzny znaleziono narkotyki: metamfetaminę, mefedron i amfetaminę. Zatrzymany szybko trafił do celi.

Zobacz także: Zobacz też: Prostytucja wśród nieletnich Polek

23-letni oprawca Ukrainki usłyszał już zarzuty. Mężczyzna odpowie przed sądem za zmuszenie do prostytucji i określonych zachowań, gwałt, zniszczenia mienia i posiadania środków odurzających. Zdecydowano o jego tymczasowych aresztowaniu na 3 miesiące. Za zarzucane czyny grozi mu kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić