o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Młody nauczyciel z Zawiercia zmarł na COVID-19. Jest data pogrzebu

51
Podziel się

Kamil Pietrzyk był nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 5 w Zawierciu. 10 października zmarł z powodu koronawirusa. Podano datę i miejsce pogrzebu.

Młody nauczyciel z Zawiercia zmarł na COVID-19. Jest data pogrzebu
(Facebook)
bDngfKKZ

Kamil Pietrzyk był nauczycielem języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 5 w Zawierciu. Zmarł 10 października z powodu zakażenia koronawirusem. Jak podaje Super Express, z relacji najbliższych wynika, że mężczyzna nie miał chorób współistniejących.

Pogrzeb odbędzie się w Zawierciu 31 października, w sobotę, o godz. 11:10. Rodzina i najbliżsi, a także reprezentacja placówki pożegnają nauczyciela w Bazylice p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Zawierciu.

bDngfKLb

Kamil Pietrzyk oprócz nauczania w szkole zajmował się również innymi rzeczami. Pisał poezję, był też dziennikarzem lokalnego Radia Zawiercie. Udzielał się również społecznie. Był lubiany w mieście, dlatego jego śmierć wstrząsnęła Zawierciem. Odszedł w wieku 31 lat.

Śmierć nauczyciela wywołała sporą dyskusję. Wątpliwościom poddano bezpieczeństwo nauczycieli w szkołach podczas epidemii COVID-19.

bDngfKLh
Zobacz także: Sejm. Władysław Kosiniak-Kamysz o zamieszaniu wokół ustaw antycovidowych
bDngfKLC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
Jey
miesiąc temu
Szkoda człowieka. Napisano, że nie miał chorób towarzyszących, jednak należy pamiętać, że otyłość to też choroba i jest niekorzystnym czynnikiem rokowniczym dla Covid.
Bez TV
miesiąc temu
Tyle dni po śmierci,a tu diagnoza z relacji znajomych.Gdzie opinia lekarzy?To są dziennikarskie kłamstwa.To media są największym roznosicielem wirusa nieprawdy
interesant
miesiąc temu
Dlaczego 2 tygodnie go trzymali,o co w tym chodzi ?
bDngfKLD
nie strasz
miesiąc temu
Twierdzenie,że ktoś nie miał chorób współistniejących,możliwe jest dopiero po sekcji zwłok! Wszelkiego rodzaju raki, cukrzyca i inne choroby rozwijają się zazwyczaj długo bez żadnych objawów.
sdfsdf
miesiąc temu
nadwaga, cisnienie, krazenie, brak ruchu, dlugotrwale siedzenie w zamknietych pomieszczeniach (szkole/domu/radiu), .... ale nieeeeee.. ten pan umarl na wirusa.
Najnowsze komentarze (51)
Do roboty !
4 tyg. temu
Nauczyciele musza pracować, a lekarze zabarykadowali się w przychodniach! Paranoja.
450-8
miesiąc temu
młodość kończy się wraz z 18 latami
rany!
miesiąc temu
Ludzie już w takiej paranoi żyjecie, że jak pogrzeb się opóźnia, to... od razu spisek węszycie, a wystarczy pomyśleć, że skoro zmarł na covid, to rodzina kwarantannę zalicza.
HIJ
miesiąc temu
Trzeba porozmawiać z jego rodziną i dowiedzieć się prawdy na co chorował. Teraz przyjdzież z rozbitą głową i wymagają zebyś napisa wirus. Nie dajmy się ogłupisć.
kakadu
miesiąc temu
Pana b.ministra oświaty powinno się sądzić ,za rozpoczęcie roku szkolnego mimo ostrzeżeń
gość
miesiąc temu
szkoda gościa al3 przestańcie osłabiać psychikę Polaków wieściami o śmierciach. ile można żyć w stresie? każdego dnia umiera ktoś i jest to ból dla rodziny ale po co cały naród ma przeżywać każdą śmierć i żałobę?
Maciej......
miesiąc temu
Gdzie odszedł? Zmarł...
Polak
miesiąc temu
Polacy piszą i czytają KOWID!!!
bDngfKLv
@123456
miesiąc temu
Zgony na Convid -19 to zgony jak inne - niewydolność układu krążeniowego-oddechowego. Chorych na układ krazenia umiera od 200 do 500 dziennie, na choroby nowotworowe 100-300 osób, czy jest to jakiś nienormalność? Chodzi tylko o zagrożenie z tytułu niewydolności służby zdrowia, wojskowej służby zdrowia, wydolności Państwa, bo rząd się jakoś wyżywi i poradzi.
@123456
miesiąc temu
Hm, cukrzyca, otyłość to nie choroby współistne? Tylko tak pytam.
miron
miesiąc temu
a masecke to nosił bo tez mog od tego pomzeć jak nie psestzegał obstzezeń wódki nie pił sie nie odkazał i takie skutki
karolll
miesiąc temu
Wpisza na youtube : USTAWA COVIDOWA - wprowadza pełny PRZYMUS SZCZEPIEŃ na COVID dla Polaków? Marcin Masny wRealu24!
aik
miesiąc temu
w tej chwili ie leczą żadnych chorób i sekcji zwłok nie robią więc w karcie zgonu wpisuja tylko jedna przyczynę .
aras
miesiąc temu
czy wkoncu przestaniecie pokazywac ludzi umierajacych na covid to juz sie nudne zrobilo ,dlaczego nie pokazujecie innych przypadkopw v????to dyskryminacja gdzie szacunek dla ludzi umarlych z powodu innych chorob
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić