Molestował dziewczynkę w sklepie. Policja szuka świadków

32

Policja w Kościerzynie w województwie pomorskim zatrzymała 20-latka, który jest podejrzany o molestowanie 10-letniej dziewczynki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty doprowadzenia do innej czynności seksualnej wobec dziecka. Grozi mu za to do 12 lat więzienia.

Molestował dziewczynkę w sklepie. Policja szuka świadków
Policja zatrzymała 20-latka. (Getty Images)

W piątek 15 lipca na policję zgłosił się mieszkaniec Gdyni, który powiedział, że w jednym ze sklepów na terenie Kościerzyny nieznany mężczyzna molestował jego 10-letnią córkę. W przesłanym w czwartek komunikacie prasowym policja poinformowała, że już następnego dnia po incydencie udało się zatrzymać 20-letniego mężczyznę, który jest podejrzany w tej sprawie.

Molestował w sklepie 10-latkę

Oficer prasowy KPP w Kościerzynie asp. szt. Piotr Kwidziński przekazał, że do molestowania doszło na terenie jednego z wielkopowierzchniowych sklepów.

Zatrzymany usłyszał zarzut innej czynności seksualnej wobec małoletniej - poinformował oficer prasowy cytowany przez PAP.

Sąd Rejonowy w Kościerzynie zdecydował o tymczasowym areszcie na okres 3 miesięcy. Za popełnione czyny 20-latkowi grozi teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności. Podejrzany pochodzi z Bydgoszczy.

Asp. szt. Piotr Kwidziński dodał, że poszukiwani są świadkowie lub inni poszkodowani mężczyzny. Każdy, kto w ubiegły piątek zauważył coś podejrzanego na terenie jednego ze sklepów w Kościerzynie, powinien niezwłocznie zgłosić się na komisariat.

Osoby mające wiedzę w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie lub telefonicznie, lub z najbliższą jednostką Policji - podkreślił Kwidziński.
Zobacz także: Rząd podjął decyzję z dnia na dzień. Teraz Polacy ponoszą konsekwencje

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić