o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Morderstwo w Łodzi. Szczegóły zbrodni są makabryczne

35
Podziel się

Policja zatrzymała 44-letniego Rafała S., który jest podejrzany o zabójstwo swojej partnerki. Mężczyzna miał udusić 49-latkę. Po przesłuchaniu sam prosił sąd o areszt.

Morderstwo w Łodzi. Szczegóły zbrodni są makabryczne
44-latek udusił swoją partnerkę (Policja)
bDzpnSrp

Matka 49-latki martwiła się, ponieważ od dłuższego czasu nie mogła skontaktować się z córką. 25 listopada pojechała do jej mieszkania wynajmowanego wspólnie z partnerem w Łodzi. Pod drzwiami poczuła niepokojący zapach.

Kobieta zadzwoniła do właścicielki mieszkania i wraz z nią weszła do środka. Wówczas znalazła zwłoki swojej córki i zawiadomiła policję.

bDzpnSrr

Z opinii biegłego wynikało, że do zgonu 49-latki doszło co najmniej 5 dni wcześniej. Co więcej, wszystko wskazywało na to, że Anna Sz. padła ofiarą morderstwa.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania partnera denatki. 44-latek ukrywał się w jednym z hosteli w dzielnicy Widzew. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa.

Opowiedział przebieg zdarzenia, do którego doszło 18 listopada. Z jego relacji wynikało, że doszło awantury z konkubiną. Kolejnego dnia, kiedy stwierdził, że kobieta nie żyje, przestraszył się i zabierając jej laptopa, telefon komórkowy, kartę bankomatową oraz 4000 złotych, opuścił mieszkanie - przekazała Komenda Miejska Policji w Łodzi.
bDzpnSrx

Jak podaje "Fakt", Rafał S. podczas sobotniego posiedzenia sądu sam wnioskował o areszt. Został aresztowany na 3 miesiące.

Zabójstwo w Łodzi. Sąsiedzi są w szoku

Mężczyzna miał wprowadzić się z partnerką do bloku przy ul. Ciołkowskiego w Łodzi 2 miesiące temu. Sąsiedzi twierdzą, że nawet nie zdążyli poznać pary i dodają, że 44-latek i 49-latka bardzo rzadko wychodzili z mieszkania.

Zobacz także: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat

bDzpnSry
bDzpnSrS
KOMENTARZE
(35)
Eeeee
2 miesiące temu
Baaardzo się przestraszył... Z rozbieganym wzrokiem i trzęsącymi się rękami z tych nerwów ukradł jeszcze pieniądze, laptopa, telefon, kartę bankomatową...
Jola
2 miesiące temu
Dawniej mówiło się konkubent, teraz PARTNER...ale działaja tak samo
nba
2 miesiące temu
taki był przestraszony, ze tylko o dobrach materialnych i o kasiorze pomyślał
bDzpnSrT
ixi
2 miesiące temu
Kara śmierci to zadośćuczynienie.
Pysio
2 miesiące temu
"bardzo rzadko wychodzili z mieszkania" - przecież nie można wychodzic
Najnowsze komentarze (35)
Alan
miesiąc temu
Przywrócić karę śmierci i publicznie powiesić.
healer
2 miesiące temu
coraz mniej szacunku dla ŻYCIA, to się znikąd nie bierze...
Joanna
2 miesiące temu
co 49-latka robiła z 44-latkiem i gdzie byli w tym czasie jej mąż i dzieci?
kolo
2 miesiące temu
w więzieniu powinna być zasada: nie pracujesz - nie jesz
Knight
2 miesiące temu
Trzeba go do siedemdziesiątki trzymać w więzieniu a potem odciąć mu nogę oraz obie dłonie i wypuścić na upragnioną wolność. Kara sprawiedliwa.
POlak
2 miesiące temu
Na pewno to wyznawca PIS
Robert
2 miesiące temu
Kobiety w tym wieku przekwitają i niektóre he większość dostaje korby młodszy chłopak zapewne niebył na to przygotowany
Ewa
2 miesiące temu
Moze razilo go w oczy ze ma pomoc od swojej rodziny
bDzpnSrL
Realista
2 miesiące temu
Śledztwo trwało 10 lat.Kulsony umieja tylko gazowac i pałować bezbronne kobiety.A łapać to chyba tylko ślimaki winniczki bo ni uciekają zbyt szybko.
Psycholog
2 miesiące temu
Nie wiadomo jak bylo trzeba sprawdzic czy za zycia najpierw nie odizolowal jej wszelkimi sposobami od znajomych by nie miala do kogo zwrocic sie O pomoc w stylu,,,I tak wszyscy za mna kolezanki z pracy tez za mna sa,,juz zdaje sie byl taki przypadek nawet z komenda najpierw zrobili z niego tego zlego by latwo wine zwalic na niego
Irene
2 miesiące temu
Sam wnioskowal o wikt i opierunek !!!
odyniec
2 miesiące temu
Uduszenie to najnormalniejsze morderstwo. Nie wiem co w tym ma być makabrycznego?
abcd
2 miesiące temu
Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"
TAKI LOS
2 miesiące temu
I STAŁO SIĘ BO PARTNERKA ZA STARA
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić