Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Morderstwo w Łodzi. Szczegóły zbrodni są makabryczne

69

Policja zatrzymała 44-letniego Rafała S., który jest podejrzany o zabójstwo swojej partnerki. Mężczyzna miał udusić 49-latkę. Po przesłuchaniu sam prosił sąd o areszt.

Morderstwo w Łodzi. Szczegóły zbrodni są makabryczne
44-latek udusił swoją partnerkę (Policja)

Matka 49-latki martwiła się, ponieważ od dłuższego czasu nie mogła skontaktować się z córką. 25 listopada pojechała do jej mieszkania wynajmowanego wspólnie z partnerem w Łodzi. Pod drzwiami poczuła niepokojący zapach.

Kobieta zadzwoniła do właścicielki mieszkania i wraz z nią weszła do środka. Wówczas znalazła zwłoki swojej córki i zawiadomiła policję.

Z opinii biegłego wynikało, że do zgonu 49-latki doszło co najmniej 5 dni wcześniej. Co więcej, wszystko wskazywało na to, że Anna Sz. padła ofiarą morderstwa.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania partnera denatki. 44-latek ukrywał się w jednym z hosteli w dzielnicy Widzew. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa.

Opowiedział przebieg zdarzenia, do którego doszło 18 listopada. Z jego relacji wynikało, że doszło awantury z konkubiną. Kolejnego dnia, kiedy stwierdził, że kobieta nie żyje, przestraszył się i zabierając jej laptopa, telefon komórkowy, kartę bankomatową oraz 4000 złotych, opuścił mieszkanie - przekazała Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Jak podaje "Fakt", Rafał S. podczas sobotniego posiedzenia sądu sam wnioskował o areszt. Został aresztowany na 3 miesiące.

Zabójstwo w Łodzi. Sąsiedzi są w szoku

Mężczyzna miał wprowadzić się z partnerką do bloku przy ul. Ciołkowskiego w Łodzi 2 miesiące temu. Sąsiedzi twierdzą, że nawet nie zdążyli poznać pary i dodają, że 44-latek i 49-latka bardzo rzadko wychodzili z mieszkania.

Zobacz także: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić