Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Koszmarna zbrodnia na Podkarpaciu. Nowe informacje o 15-letnim mordercy

35

Społeczeństwem wstrząsnęła zbrodnia, do której doszło we wsi Głowaczowa na Podkarpaciu. 15-letni Aleksander N., pod nieobecność rodziców, zaatakował o dwa lata starszą siostrę. Dziewczyny nie udało się uratować.

Koszmarna zbrodnia na Podkarpaciu. Nowe informacje o 15-letnim mordercy
Brutalne morderstwo. 15-latek nie miał litości - zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)

Koszmar miał miejsce 2 listopada. Nic nie zapowiadało takiej tragedii. Natalia i Olek sprawiali bowiem wrażenie kochającego się rodzeństwa. A jednak pod nieobecność rodziców w domu rozegrały się dramatyczne sceny...

Jak podaje "Fakt", śledczy ustalili, że Natalia została zaatakowana drewnianą pałką. Później 15-latek dźgał ją nożem. Po tragedii zadzwonił po pogotowie ratunkowe.

Reanimacja nie pomogła. 17-latka zmarła, a chłopak usłyszał zarzut zabójstwa, do czego się przyznał. Relacjonował policjantom, że słyszał głos, który kazał mu zabić starszą siostrę.

Koszmar. Zadawał ciosy gdzie popadnie

Dziewczyna miała rany kłute na wielu częściach ciała. Wyglądało to tak, jakby chłopak uderzał w nią na oślep - gdzie popadnie. Jakby tego było mało, po brutalnych czynach, 15-latek przeciągnął dziewczynę przez kilka pomieszczeń i zrzucił ze schodów do piwnicy - donosi "Fakt".

Aleksander został umieszczony w schronisku dla nieletnich. Ma przejść badania, które pozwolą określić stan psychiczny chłopaka.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić