aktualizacja 

Mówi, co czeka Ukraińców. Jego słowa są szokujące

Paweł Gubariew to jeden z samozwańczych przywódców nieuznawanej Donieckiej Republiki Ludowej. Niedawno otwarcie opowiedział, co czeka obywateli Ukrainy. Jego słowa są szokujące.

Mówi, co czeka Ukraińców. Jego słowa są szokujące
Szokująca wypowiedź Rosjanina. Nawołuje do ludobójstwa (Twitter)

Po wybuchu wojny w Ukrainie Paweł Gubariew dołączył do rosyjskiej armii. Aktywnie udziela się także w sieci, w której wygłasza propagandowe i kłamliwe treści. Nazywa w nich prezydenta Wołodymyra Zełenskiego "opętanym". Gubariew bluźnił także, określając go "prawdziwym pomiotem szatana" i "Hitlerem 2.0".

W jego wypowiedzi nie mogło zabraknąć też bzdur o "galopującej rusofobii", "satanistach" i "liberalnych konsumentach, którzy nie mają pojęcia, co dzieje się wokół".

Gubariew ponownie zabrał głos i ostro zaatakował Ukrainę. W jego słowach jest mnóstwo nienawiści oraz kłamstw.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Hyży powrót dzieci do szkoły. Wpływ Grzegorza na ich wychowanie
Możliwe jest zawarcie taktycznego traktatu pokojowego, ale prawda jest taka, że albo my zginiemy, albo oni. Zniszczymy milion, dwa, trzy, pięć milionów Ukraińców, zniszczymy, ale zwyciężymy. I to nie jest spowodowane moją chęcią rozlewu krwi, tylko takie są fakty - podkreśla jeden z samozwańczych przywódców nieuznawanej Donieckiej Republiki Ludowej.

Mężczyzna dodaje, że jeśli Rosjanie przegrają, możliwa jest dekolonizacja kraju, liczne grabieże, zubożenie i wyginięcie rdzennej ludności, którą zastąpią inne grupy etniczne.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Rosja może się dozbroić, padła kluczowa data

Władimir Putin robi wszystko, aby nie przegrać tej wojny. Jak ostrzegają raporty ukraińskiego i izraelskiego wywiadu, Rosja zamierza kupić irańskie pociski balistyczne. Do tej pory nie było to możliwe. Jednak wkrótce przestanie obowiązywać rezolucja ONZ, która zakazuje eksportu uzbrojenia rakietowego przez Iran.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2022 roku Rosja zaczęła wykorzystywać na froncie na Ukrainie bezzałogowce sprowadzane z Iranu. Drony kamikadze, głównie typu Shahed, mają zasięg do około 1 tys. km i mogą przenosić do 50 kg materiałów wybuchowych.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić