"Pasza ma pieniądze". Znów głośno o 13-latce z Rosji, która urodziła dziecko

23

10-latek na początku się cieszył. Później, gdy wyznała mu, że ktoś inny jest ojcem, nie zraził się. Po miesiącu jednak znudziła się dzieckiem. Teraz Daria znów ma motylki w brzuchu.

"Pasza ma pieniądze". Znów głośno o 13-latce z Rosji, która urodziła dziecko
Daria i Wania (Twitter.com)

O 13-letniej wówczas Darii Sudniszkowej z Krasnojarska w Rosji zrobiło się głośno w ubiegłym roku po tym jak media obiegła informacja, że dziewczyna spodziewa się dziecka, a jego ojcem ma być... jej 10-letni kolega.

I choć lekarze mówili, że nie jest to możliwe, zarówno jej rodzice jak i 10-letniego Wani uwierzyli dziewczynie. Poparli córkę także gdy postanowiła nie przerwać ciąży (w Rosji aborcja jest legalna - przyp. red.). Później natomiast wzięli wraz z przyszłymi młodymi rodzicami udział w popularnym talk-show Pierwyj Kanału.

Zmiana zdania

Na wizji 10-latek i 13-latka zapewniali wszystkich o swoim gorącym uczuciu i o tym, że już nie mogą doczekać się przyjścia na świat ich córeczki. Wania nie zmienił zdania nawet wtedy, kiedy ukochana oświadczyła, że zaszła w ciążę z kimś innym.

Po porodzie przyjechał do szpitala z kwiatami i prezentami. Pozował nawet fotoreporterom do zdjęć z Darią i przyszywaną córką. Bańka jednak wkrótce pękła.

Nie trzeba było więcej niż miesiąca, by 10-latkowi znudziło się "ojcostwo". W zamian za to wolał... kolegów. Nastolatka żale wylewała na Instagramie, a fanów radziła się, czy jest sens ratować ten związek, czy lepiej go skończyć.

Jednak to on zerwał w październiku ubiegłego roku. Daria napisała o tym na Instagramie, po czym wykasowała wszystkie wspólne zdjęcia.

Nowy rozdział

Ostatecznie i do niej znów uśmiechnęło się szczęście. Pod koniec marca wstawiła na Instagram zdjęcia, do których pozowała z młodym chłopakiem.

Fani zaczęli dopytywać, kim jest nowy kolega. Wstępnie milczała, ale potem przyznała się, że jest to jej nowy chłopak, Pasza!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Daria powiedziała, że poznali się przez Instagram. Chłopak miał zapytać o cennik usług (chodzi o usługi influencerskie - przyp.red.), a potem zaproponował zlecenie. Dziewczyna poprosiła, by pojechał z nią do Samary.

Kiedy jechaliśmy pociągiem, jakoś się pocałowaliśmy i tak zaczął się nasz związek - możemy przeczytać w jednym z postów Daszy.

Dziewczyna przyznaje, że jest to jej najbardziej udany związek, mimo tego, że jest na odległość.

Pasza ma pieniądze, może przyjechać do mnie, kiedy będę tego potrzebować - przyznaje dziewczyna.

Z jednego z jej Instagramowych postów wynika, że dziewczyna znów jest w ciąży. Zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem podpisała "Dasza, ciężarna w wieku 15 lat".

Nie pozostaje zatem nic innego, niż życzyć jej by tata obecnego dziecka nie wyparował po miesiącu.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić