Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Szokująca wizja Jackowskiego. Nawiedził go zmarły!

188
Podziel się

Krzysztof Jackowski podzielił się wstrząsającą historią. Ma ona związek ze sprawą z 2017 roku, kiedy to do słynnego jasnowidza zgłosiła się rodzina zaginionego Mariana Figla. Jackowski doświadczył szokującej wizji.

Szokująca wizja Jackowskiego. Nawiedził go zmarły!
Krzysztof Jackowski (YouTube)
bETxNSeZ

Krzysztof Jackowski tłumaczy, że każda ze spraw ma dla niego znaczenie jako ważne doświadczenie. Jednocześnie wyjaśnia, że trudno będzie mu zapomnieć o Marianie Figlu, który zaginął 16 października 2017 roku.

O szokujących wydarzeniach opowiedział Januszowi Szostakowi. Dziennikarz wszystko opisał w swojej najnowszej książce pt. "Widziadła".

bETxNSfb

Zaczęło się od tego, że 79-latka bezskutecznie poszukiwała policja. Dziewiątego dnia akcji służb o pomoc został poproszony Krzysztof Jackowski. Otrzymał dwie czapki mężczyzny i jego zdjęcie.

Nie wiedziałem wówczas, że poszedł na cmentarz w towarzystwie dwóch kobiet. Skoncentrowałem się w swojej wizji najpierw na nim i zobaczyłem tego mężczyznę na cmentarzu, właśnie w towarzystwie dwóch kobiet, które patrzyły na niego pobłażliwie. Wtedy jeszcze myślałem, że może żyje - powiedział Szostakowi.

Później, po południu, odłożył czapkę i zdjęcie, bo uznał, że nie da rady. - Nie zrobię tego, nie potrafię - pomyślałem. Położyłem się na kanapie nieco zdenerwowany, że nie jestem w stanie nic w tej sprawie zrobić. I w myślach powiedziałem: "Facet, powiedz mi, ku***, co się z tobą stało?" - dodał Jackowski.

bETxNSfh
I w tej chwili miałem takie skojarzenie, jakby do mnie mówił, nie używając słów: "Przeszedłem jedną przecznicę, doszedłem do drugiej przecznicy i wtedy pomyślałem, że wrócę do nich na cmentarz". Jednak ja miałem przeczucie, że nie wrócił na cmentarz, tylko skręcił w uliczkę w lewo i tam leży martwy - opowiadał później.

Po tej wizji zerwał się z łóżka. Usiadł do komputera i zajął się przeglądaniem map.

Przybliżam i myślę: "Kto nadaje ulicom w Warszawie nazwy?". Ta ulica nazywała się Podobna. Przybliżam tę ulicę do zdjęć i lipa, nic. Tu są domki jednorodzinne, chodniczek i łąka oraz wysoki mur cmentarza. Tak sobie myślę, że to niemożliwe, żeby tam trup leżał, bo zaraz by go ludzie albo nawet psy znalazły - zaznaczył Jackowski.
bETxNSfi

Przełom w sprawie Mariana Figla

Po analizach Jackowski wydrukował mapę, wskazał miejsce, gdzie może być zaginiony mężczyzna i wysłał ją do jego syna. Ten nieco później zadzwonił do jasnowidza. Zapytał, czy ojciec długo męczył się przed śmiercią. Jackowski odparł, że pewnie jeszcze żyje...

Proszę pana, ja stoję obok zwłok swojego ojca - odparł syn zmarłego.

Najbardziej szokujące było to, co przytrafiło się jasnowidzowi nieco później. Gdy udał się do piwnicy, by rozpalić w piecu, doświadczył czegoś nieprawdopodobnego.

bETxNSfj
W pewnym momencie aż mnie przeszyło, poczułem, że ktoś tam jest. Ja nie czułem lęku, miałem jednak silne poczucie, że ktoś mi towarzyszy. Oczywiście nie fizycznie. Zdałem sobie sprawę, że ja tego faceta przywołałem. Jego rodzina już go ma, jego ciało jest w kostnicy, ale dusza jest tu, w mojej piwnicy. I tak stojąc w tej piwnicy, zapytałem: "To teraz powiedz mi, jak się umiera?". Wtedy skojarzyła mi się jakby wstążeczka z kokardą, taka jakby z dymu, jak mgiełka. I wówczas miałem poczucie słów, jakby mówił do mnie: "To takie nic, to kompletnie nie ma znaczenia. Śmierć nie ma znaczenia" - podsumował Krzysztof Jackowski.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETxNSfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(188)
Amen
8 miesięcy temu
Niech powie gdzie pochowają Lecha.
"Stary Kazimi...
8 miesięcy temu
Napisałem ,że Jackowskiego blokuje SBi Mafie i Tajne Służby stojące za śmiercią Iwony Wieczorek i Patryka -żeglarza ( w 60-latach też żeglowałem ) ale Wirtualna wycięła .Zobaczymy z wnukiem czy i to usuną .
Iza
8 miesięcy temu
Jeślo p.Jackowski trafia na taki portal to niezła reklama dla niego i niezła ściema. Pan głosi niesamowite wersje przyszłosci dla świata i Polski. Co wiecej wkrada się do myśli politykòw. I jakos go you tube nie skadował.A kilka kanałòw już nue istnieje.
bETxNSfD
Obserwator
8 miesięcy temu
Zanik alkoholu we krwi 🆎 ,, padczaka alkoholowa zlapala
Tess
8 miesięcy temu
On być może umie odnaleźć zwłoki, nie wiem, nie interesuję się tym, ale tak mówią, natomiast inne jego "przepowiednie" są zawsze ponure, bo on jest poszukiwaczem zwłok, a nie jakimś radosnym jasnowidzem. Jest czarnowidzem.Na szczęście z reguły nie są trafione, oprócz jakiegoś zbiegu okoliczności.
Lee
8 miesięcy temu
A wiesz gdzie jest moja skarpetka bo gdzieś zaginęła
Polak
8 miesięcy temu
Gościu podaj mi 5 liczb z 50 i dwie z 10 a dam Ci 13 000 000
MĄDRA
8 miesięcy temu
Jestem ciekawa czy ten człowiek wie kiedy skonczy się pandemia tragedia
3-13
8 miesięcy temu
Uważam że tego rodzaju cuda jak tu się słyszy tylko Hrystus bedoc na ziemi czynił Ala nie prosty człowiek z krwi i kości to się mija z wiarom ten Pan minol się z zeczywistosciom pozdrawiam
Edass
8 miesięcy temu
Miałem wizję, widziałem Jackowskiego w kaftanie z długimi rękawami.
KissXXX
8 miesięcy temu
Nawiedził go zimny LECH
Graszka
8 miesięcy temu
Szok!!!!
Słońce Peru
8 miesięcy temu
Jakoś Iwony Wieczorek nie mógł odnaleźć. Raz na jakiś czas trafi mu się wydedukować gdzie może leżeć ciało i wtedy wielkie halo że jasnowidz. Robi z siebie jakieś ezotetyczne medium a tak naprawdę bazuje na ludzkiej głupocie i naiwności.
bETxNSfv
Bemben
8 miesięcy temu
Jak nie zryci celebryci pseudo sportowcy to ten gość materiał na ksiązkę dla nastolatków
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić