aktualizacja 

Myślała, że choruje na nerki. Ze szpitala wyszła z dzieckiem

3

BriAnna Blanton cierpiała z powodu – jak sądziła – choroby nerek. Nastolatce nawet nie śniło się, że może spodziewać się dziecka. Była więc w ogromnym szoku, kiedy ze szpitala wyszła nie sama, ale z nowo narodzonym dzieckiem.

Myślała, że choruje na nerki. Ze szpitala wyszła z dzieckiem
BriAnna Blanton trafiła do szpitala. Myślała, że ma problemy z nerkami, ale w rzeczywistości była w ciąży (Facebook, BriAnna Blanton)

BriAnna Blanton mieszka w amerykańskim stanie Karolina Południowa. W dniu porodu nastolatka obudziła się, czując silny ból. Ponieważ cierpienie stawało się coraz bardziej dotkliwe, obudziła mamę i poprosiła o przewiezienie do szpitala.

Nastolatka nie wiedziała, że jest w ciąży. Jak to możliwe?

Nastolatka podejrzewała, że jej ból jest spowodowany atakiem kamicy nerkowej. Gdy lekarze przystąpili do badania, okazało się, że pacjentka ma 5-centymetrowe rozwarcie i lada moment zacznie rodzić.

Jak podaje Mirror, BriAnna Blanton nawet nie podejrzewała, że może być w ciąży. 18-latka nie przybrała na wadze, a wszystkie testy ciążowe, które wykonała, dały negatywny wynik. W trakcie wakacji jeździła konno bez najmniejszego dyskomfortu, a nawet regularnie miesiączkowała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Koronawirus a ciąża. Zaskakujące wyniki badań

Otoczenie nastolatki także nie zorientowało się, że może być w ciąży. Nikt nie zauważył zmian, mimo że w trakcie wakacji BriAnna Blanton regularnie kąpała się w bikini oraz nosiła krótkie topy.

Przez całe ubiegłe lato nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Nosiłam bikini i krótkie topy, ale w ogóle nie przytyłam, nie miałam też żadnych innych objawów. Nadal miałam miesiączkę, do tego nigdy się nie spóźniała – relacjonowała BriAnna Blanton (Mirror).

BriAnna Blanton otrzymała znieczulenie, jednak jeszcze zanim zaczęło działać, 18-latka zdążyła już urodzić. Świeżo upieczona matka nie była zupełnie przygotowana na dziecko – nie tylko mentalnie, ale i materialnie. Brakowało jej pieluch, ubranek, łóżeczka czy wózka. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie bliskich oraz społeczności parafii, do której należy.

18-latka urodziła dziewczynkę, której postanowiła nadać imię Oakleigh. Nie ukrywa, że chociaż przyjście na świat dziewczynki było dla niej niespodzianką, ogromnie cieszy się, że została matką.

Chociaż Oakleigh była ogromną niespodzianką, okazała się naprawdę wielkim błogosławieństwem i za nic w świecie nie zrezygnowałabym z bycia mamą – podsumowała BriAnna Blanton (Mirror).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić