Ciężarna żona Michała Wiśniewskiego zaniepokoiła fanów. "Co mnie jeszcze spotka..."

18

Pola i Michał Wiśniewscy wkrótce powitają na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Para nie może się już doczekać tego radosnego momentu i w mediach społecznościowych często o tym wspomina. Niestety wygląda na to, że sielankę przerwały pewne problemy. Ciężarna Pola pokazała niepokojące zdjęcia.

Ciężarna żona Michała Wiśniewskiego zaniepokoiła fanów. "Co mnie jeszcze spotka..."
Pola Wiśniewska. (Instagram)

Michał Wiśniewski jest znany nie tylko ze swojej muzyki, ale także bardzo burzliwego życia prywatnego. Po czterech małżeństwach, z których ma czworo dzieci, zdecydował się po raz piąty stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest Pola, która przez długi czas unikała medialnego szumu.

Problemy ciężarnej Poli Wiśniewskiej

Para doczekała się już synka Falco, który przyszedł na świat 29 stycznia 2021 r. W zeszłym roku Michał Wiśniewski przekazał, że wkrótce będą mieć kolejne dziecko.

Para nie kryje swojej radości z tego powodu. W mediach społecznościowych oboje zamieszczają posty dotyczące nowego członka rodziny. Pochwalili się także zdjęciami USG, na których udało się uwiecznić twarz ich synka. Niestety tę sielankę przerwały niepokojące wieści.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o swoich zarobkach. Mówi, jaki procent jej dochodów pochodzi z social mediów

Fani Michała i jego żony nie spodziewali się żadnych złych wieści, ale te niestety nadeszły. Żona piosenkarza wrzuciła na Instastory zdjęcie, na którym trzyma strzykawkę z lekarstwem. Dodała także enigmatyczny podpis, który sugeruje, że wystąpiły pewne komplikacje i potrzebna jest interwencja lekarza.

Co mnie w tej ciąży jeszcze spotka, hm? - napisała na jednym ze zdjęć.

Na drugim zdjęciu widać, jak Pola siedzi w kolejce do lekarza. Nie wiadomo jednak co jej dolega i czy po pomoc musiała udać się do szpitala, czy tylko do przychodni.

Żona Michała dodała do postu smutny podkład muzyczny. Wybrała piosenkę "Lonely Day" zespołu System of a Down. Miejmy nadzieję, że te problemy nie są poważne i wkrótce wszystko się unormuje.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić