Na lotnisku zdębieli. Turystka przesadziła

110

Na lotnisku w Miami pojawiła się kobieta, która była ubrana tylko w zielone bikini i maseczkę ochronną. Nagranie z nietypową pasażerką zostało udostępnione przez Humans of Spirit Airlines i szybko stało się hitem sieci.

Na lotnisku zdębieli. Turystka przesadziła
Kobieta przyszła na lotnisko w samym stroju kąpielowym. (Instagram)

Na lotnisku w Miami pojawiła się pasażerka ubrana zaledwie w bikini. Nagranie z tego incydentu zostało udostępnione na Instargramie Humans of Spirit Airline, które często pokazuje memy i śmieszne filmiki dotyczące lotnictwa.

Na lotnisku w bikini

Kiedy masz imprezę przy basenie w południe i lot o 16:00 - podpisano nagranie z lotniska.

Na nagraniu widać kobietę, która spokojnie idzie z bagażem i patrzy w telefon. Pojawiły się doniesienia, że była klientką Spirit Airlines, ale przedstawiciel firmy temu zaprzeczył. Zgodnie z przepisami pasażerowie mogą zostać zatrzymani przed wejściem na pokład, jeśli są boso, "nieodpowiednio ubrani" lub noszą "sprośne, obsceniczne lub obraźliwe" ubrania.

Film mógł zostać nagrany w dowolnym czasie i miejscu i nie ma żadnych cech identyfikujących jakąkolwiek linię lotniczą. Sprawdziłem i nie mamy tego w aktach – powiedział przedstawiciel Spirit Airlines.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Talibowie wkroczyli do amerykańskiego hangaru. Oto co tam znaleźli
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić