Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Na tym zdjęciu ukryła się naga kobieta. Czy potrafisz ją znaleźć?

6
Podziel się

Joerg Duesterwald zaserwował internautom kolejny test na spostrzegawczość. Trzeba mieć naprawdę sokole oko, by dostrzec, gdzie w jesiennej scenerii ukryła się naga kobieta. Potrafisz ją znaleźć?

Na tym zdjęciu ukryła się naga kobieta. Czy potrafisz ją znaleźć?
Na zdjęciu ukryła się naga kobieta (Instagram)
bELdVggl

Joerg Duesterwald to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Niemiecki artysta od wielu lat zajmuje się body paintingiem, a więc malowaniem na ciele farbami.

Jego wyczyny podziwia wiele osób. W 2008 roku został mistrzem Niemiec w body paintingu. To chyba mówi samo za siebie.

Düsterwald regularnie pokazuje, że stać go na wiele. Doskonałym dowodem jest poniższe zdjęcie. Czy jesteś w stanie wskazać nagą kobietę?

bELdVggn

Joerg Duesterwald to po prostu mistrz!

Każda sesja Duesterwalda jest precyzyjnie rozplanowana i wymaga olbrzymiego wysiłku, ale właśnie dzięki temu efekty są imponujące.

bELdVggt

Duesterwald wykorzystuje swoje umiejętności w wielu kreatywnych projektach m.in. w kampaniach reklamowych.

Czy tym razem udało ci się znaleźć ukrytą kobietę? Jeśli nie, mamy rozwiązanie:

bELdVggu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELdVggO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Tgth
2 tyg. temu
Co tydzień ten sam "artykuł"
rudy
2 tyg. temu
siedzi poD DRZEWEM I SpoGLĄDA NA WSCHODNIĄ GRANICĘ Z łukasiem I kombinuje JAK BY TU PRZECHYTRZYĆ STRAŻGRANICZNĄ -JAKOŚ DO jednej z totalnej poDOBNA ?
Ciemniaki
2 tyg. temu
To już było
bELdVggP
aaaa
2 tyg. temu
trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) daj sobie spokój z zf trw mają bardzo fajny system okradania nowych ( bhp ma klucze )najpierw kopiują klucze do mieszkania po 3 miesiącach pozbywają się ciebie , pół roku pzniej masz okradzione mieszkanie nie do udowodnienia ze to ktos z trw zf geninialny sposob nikt nigdy sie nie kapnie ze to trw zf w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow
olkol
2 tyg. temu
Bobra było od razu widać
stary satyr
2 tyg. temu
nie tylko znalazłem, ale i wychędożyłem
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić