Agata Duda przyłapana z ukrycia w supermarkecie. Ludzie przecierali oczy

212

Agata Duda została przyłapana na zakupach w supermarkecie Auchan na warszawskiej Pradze. Pierwsza dama była w sklepie w asyście ochroniarza. Jeden z internautów zdołał zrobić jej zdjęcie.

Agata Duda przyłapana z ukrycia w supermarkecie. Ludzie przecierali oczy
Agata Duda na zakupach (AKPA)

W sieci pojawiło się zdjęcie Agaty Dudy na zakupach. Pierwsza dama wybrała się do supermarketu Auchan przy ul. Kobielskiej na warszawskiej Pradze Południe.

Zdjęcie Agaty Dudy opublikowano na grupie na Facebooku "Rondo Wiatraczna". Widać na nim, że pierwszej damie prawdopodobnie towarzyszył ochroniarz, który czuwał nad jej bezpieczeństwem.

Zobaczcie kto dziś robił zakupy w naszym Auchan na Wiatraku. Pan Michał spotkał tam Panią prezydentową z ochroniarzem. Dziękujemy za fotki - czytamy w opisie zdjęcia.

Agata Duda na zakupach w Auchan

Choć Agata Duda z pewnością mogła poprosić o zrobienie zakupów swoich pracowników, to zdecydowała się zrobić je sama. Grzecznie czekała w kolejce do kasy, trzymając w rękach produkty.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pierwsza dama była ubrana klasycznie, ale elegancko. Miała na sobie marynarkę w biało-czarną kratę, czarne spodnie, torebkę i szpilki.

Sprawdzała ceny dla kolegi męża
Też człowiek
To teraz może Mateusz się dowie, po ile jest chleb - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Odszedł od Gowina, zostanie ministrem? Komentarz z byłej partii

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić