Na zdjęciu ukrył się pies. Z zagadki rezygnuje większość po 5 minutach

216

Na poniższym zdjęciu znajduje się na nim pies. Zdjęcie szybko obiegło media społecznościowe, a zagadka przysporzyła internautom potężnego bólu głowy. Niewiele osób potrafi wskazać, gdzie ukryło się zwierzę, większość rezygnuje po kilku minutach, a wystarczy mocno się skupić.

Na zdjęciu ukrył się pies. Z zagadki rezygnuje większość po 5 minutach
Pies ukrył się na zdjęciu z kuchni. Niewiele osób potrafi rozwiązać tę zagadkę (Facebook)

Psy towarzyszą ludziom od tysięcy lat i trudno dziś wyobrazić sobie, by mogło być inaczej. Czasami jednak potrafią przysporzyć nie lada kłopotów. To zwierzę ukryło się przed swoim właścicielem w bardzo sprytny sposób.

Zdjęcie z kuchni. Spróbuj znaleźć psa

Fotografię zamieściła na Facebooku Christina Anderson. Na zdjęciu widać fragment domowej kuchni. Okazuje się, że jest tam także czworonóg. Czy potrafisz go odnaleźć?

Zagadka zdecydowanie przypadła do gustu internautom. Część użytkowników miała duży kłopot ze znalezieniem psa. Nie zabrakło w związku z tym żartobliwych komentarzy.

W lodówce już pewnie siedzi – napisała jedna z osób pod zdjęciem.

Podpowiadamy: to nie jest właściwa odpowiedź. Nadal go nie widzisz? Pies schował się tak dobrze, że bez rozjaśnienia zdjęcia, jest prawie nie do wypatrzenia.

Niecodzienna zagadka. Pies schował się na widoku

Dopiero teraz widać wyraźnie, gdzie znajduje się pies. Okazuje się, że czarny labrador położył się na dywaniku w tym samym kolorze. Jak widać, niektóre czworonogi do mistrzostwa opanowały sztukę kamuflażu.

Obejrzyj także: W pogoni za wycieraczką. Zabawne nagranie psa podbija internet

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić