Naga kobieta w kanale. Była tam kilka tygodni

47

Mieszkańcy Delray Beach w stanie Floryda dokonali szokującego odkrycia. W studzience kanalizacyjnej, umiejscowionej na jednej z najbardziej ruchliwych ulic w mieście, odnaleziono nagą i brudną kobietę. Znajdowała się 2,5 metra pod kratką i była wycieńczona.

Naga kobieta w kanale. Była tam kilka tygodni
43-latka aż przez trzy tygodnie była uwięziona w studzience kanalizacyjnej. Zdołała przeżyć cudem (Delray Beach PD)

Uwięzioną w studzience kanalizacyjnej kobietę odnalazł przypadkowy przechodzień. Jak podaje NBC6, była naga, zziębnięta oraz wycieńczona. Do jej wydostania konieczne okazało się wezwanie strażaków.

Przerażające odkrycie w studzience. Kim jest odnaleziona kobieta?

Ze względu na zły stan odnalezionej kobiety konieczne było przewiezienie jej do szpitala. Funkcjonariusze policji ustalili, że znajdowała się w pułapce aż przez trzy tygodnie. Rzecznik straży pożarnej nie krył swojego zdumienia, że zdołała przeżyć tak długo – nie tylko z powodu złych warunków higienicznych, lecz także węży i szczurów.

Okazało się, że odnaleziona kobieta nazywa się Lyndsey Kennedy. 43-latka trzy tygodnie wcześniej została uznana za zaginioną. Jak przyznała w rozmowie z lekarzami i policjantami, feralnego dnia poszła popływać w kanale nieopodal domu jej partnera. W pewnej chwili wpłynęła do tuneli, jednak nie potrafiła już odnaleźć drogi powrotnej.

Na temat zdarzenia zabrała głos również matka Lyndsey Kennedy. Jak przyznała, 43-latka jest osobą uzależnioną od narkotyków, która ma za sobą leczenie psychiatryczne. Nie potwierdzono jednak, czy jej problemy miały związek z zaginięciem.

Zobacz także: Zobacz też: Dziewczynka pod gruzami. Nagranie z akcji ratunkowej po trzęsieniu ziemi
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić