Opole. Sejf z pieniędzmi odnaleziony na terenie rozlewiska Kamionka

109

Mieszkaniec Opola włamał się do sklepu i ukradł sejf. Jednak, jak to mówią, pieniądze szczęścia nie dają... On sam długo się nimi nie cieszył, bo od razu został złapany przez policjantów.

Opole. Sejf z pieniędzmi odnaleziony na terenie rozlewiska Kamionka
Skradziony sejf (Policja Opole)

40-letni mieszkaniec Opola chyba nie podejrzewał, że bycie złodziejem to zajęcie dość trudne i wymagające odpowiedniej dyscypliny. W tym wypadku czegoś zabrakło. Mężczyzna włamał się do sklepu, ukradł sejf i... od razu został złapany przez policję.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów w centrum miasta. Na miejscu okazało się, że sprawca wyrwał fragment drzwi od zaplecza, a następnie ukradł sejf z pomieszczenia biurowego - powiedziała Agnieszka Nierychła z policji w Opolu.

W sejfie znajdowały się pieniądze.

Miał przy sobie między innymi łom, młotek, rękawiczki i kominiarkę - wylicza Nierychła.

Następnie policjantom udało się odnaleźć sejf. Mężczyzna... porzucił go gdy uciekał. Okazało się, że wywiózł go na teren rozlewiska Kamionka w Opolu. Udało mu się to z pomocą wózka, również ukradzionego ze sklepu.

Sejfu złodziejaszkowi nie udało się sforsować a cała kwota, jaka znajdowała się w sejfie trafiła z powrotem do właściciela.

Zobacz także: Funkcjonariusz SG po służbie zatrzymał złodzieja samochodów
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić