Nagi mężczyzna wywołał skandal w Świdnicy. Okazało się, że to prokurator

1390

Kompletnie nagi 38-letni mężczyzna spacerował po świdnickim osiedlu Zarzecze. Widziany był na kilku ulicach, a także w jednym ze sklepów. Okazało się, że jest... prokuratorem.

Nagi mężczyzna wywołał skandal w Świdnicy. Okazało się, że to prokurator
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Kompletnie nagi 38-letni mężczyzna spacerował po Zarzeczu. Jest to jedno z osiedli w Świdnicy w woj. dolnośląskim.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, przed południem. Widziany był przez mieszkańców Świdnicy m.in. w rejonie ulic Rolniczej, Kilińskiego i Kopernika, a także odwiedził jeden z osiedlowych sklepów

Nie trzeba było długo czekać, aż ktoś wezwie policję. Na miejsce skierowano patrol, który zatrzymał "golasa".

38-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu świdnickiego, został przekazany rodzinie - powiedziała portalowi "swidnica24.pl" Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
Był to prokurator pełniący służbę w jednej z jednostek okręgu świdnickiego, przebywający w tym momencie na urlopie - dodał Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

W związku z tą sprawą Prokurator Okręgowy w Świdnicy skieruje stosowny wniosek do rzecznika dyscyplinarnego. Nieoficjalnie wiadomo, że jest to Maciej W., który w 2016 roku został powołany na prokuratora Prokuratury Rejonowej w Świdnicy przez Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę. Rzecznik świdnickiej Prokuratury Okręgowej nie komentuje tych doniesień.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić