Wleciały przez komin. Były ich setki. Przerażające nagranie

59

Widok jak z horroru! Ponad 800 ptaków nawiedziło kalifornijską posiadłość, terroryzując rodzinę i zmuszając ją do ucieczki z własnego domu. "Chodziły po ścianach i sufitach" - skarżą się wstrząśnięci mieszkańcy.

Wleciały przez komin. Były ich setki. Przerażające nagranie
Dziesiątki ptaków wlatywały do domu przez komin (YouTube)

Sieć obiegło przerażające nagranie setek ptaków atakujących dom w Torrance w Kalifornii. Rodzina była zmuszona nocować w hotelu po tym, jak ich posiadłość została otoczona przez ponad 800 szpaków w zeszłą środę - donosi CBS Los Angeles.

Na wideo widać, jak ogromna chmara otacza budynek, ptaki skupiają się wokół komina i wpadają do wnętrza domu. Na kolejnym ujęciu dziesiątki ptaków próbują się wydostać ze środka przez okno. Właściciel domu Patrick Belleville opisał te sceny jako "koszmar".

Atak ptaków. Sceny jak z Hitchcocka

Mężczyzna twierdzi, że naliczył łącznie co najmniej 800 ptaków w domu i wokół posesji. "Były przyczepione do sufitu i do każdej ściany. Wisiały na obrazach" - powiedział. Wielu internautom sceny z Kalifornii przypominają słynny film "Ptaki" Alfreda Hitchcocka, w którym niewielkie nadmorskie miasteczko zostało zaatakowane przez ptaki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Specjaliści od kontroli zwierząt zasugerowali pozostawienie otwartych drzwi i okien, ale ptaki nie chciały wylecieć. W końcu Belleville spędził całą noc na samodzielnym pozbywaniu się intruzów. "Po prostu chwytałem je i wrzucałem do pudełka, wyprowadzałem na zewnątrz i puszczałem na wolność" - opowiedział CBS.

Rodzina wróciła do domu po nocy w hotelu, ale ptaki terroryzowały ją jeszcze przez kilka dni. W końcu zwierzęta opuściły posiadłość, pozostawiając po sobie nieprzyjemny ślad.

"Nie można było chodzić po salonie, kuchni i korytarzu bez nadepnięcia na ptasie odchody" - powiedziała Kerri, mieszkająca w domu kobieta. Rodzina twierdzi, że wiele rzeczy trzeba było wyrzucić po tym, jak zostały zniszczone przez ptasie odchody.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić