aktualizacja 

Nagle z głębin wyłoniła się bestia. Nagranie obejrzano 9 milionów razy

48

Samuel Wardner podzielił się z internautami przerażającym nagraniem wideo. Nurek podczas łowienia ryb kuszą natknął się pod wodą na ogromnego drapieżnika, który pożarł mniejsze osobniki. Filmik stał się hitem na TikToku.

Nagle z głębin wyłoniła się bestia. Nagranie obejrzano 9 milionów razy
Nagrywający nie krył przerażenia (TikTok)

Kilkusekundowy klip został zatytułowany przez autora jako "Zawsze jest większa ryba". Samuel Wardner jako zawodowy łowca ryb w wielkich akwenach zawsze zabiera ze sobą pod wodę kamerę. Tym razem udało mu się jednak zarejestrować nią wyjątkowy okaz podwodnego drapieżnika.

Samuel Wardner pływając w wodach oceanu, nagrywał łowienie ryb. Tym razem użył do tego kuszy. Zadanie nie należało do najtrudniejszych, gdyż udało mu się natrafić na sporych rozmiarów ławicę. Dzięki temu bezproblemu udało mu się trafić w jednego z osobników. Sekundy później doszło do zdarzenia, które przeraziło autora nagrania. Nagle z głębin oceanu wyłonił się ogromny drapieżnik, który zjadł jego rybę. Mężczyzna, krzycząc, niezwłocznie ewakuował się z wody.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nie ma stuprocentowej pewności, z jakim gatunkiem Wardner miał do czynienia. Zdaniem internautów był to Itajara goliat. Przedstawiciele potrafią mierzyć nawet 2,7 m długości i ważyć aż 600 kg. Nurek może mówić o ogromnym szczęściu, gdyż ryby te na równi z rekinami – bezpośrednio zagrażają rozbitkom oraz kąpiącym się.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić