Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Skandal w Dubaju. Nagły zwrot. "To ja robiłem te zdjęcia"

72
Podziel się

Rosyjski fotograf Aleksander Ten przekazał rosyjskim mediom, że to on stoi za zdjęciami z Dubaju, które obiegły świat. Witalij Grzeczyn, którego dotychczas brano za autora sesji, miał być zleceniodawcą.

Skandal w Dubaju. Nagły zwrot. "To ja robiłem te zdjęcia"
Zdjęcia nagich kobiet na balkonie w Dubaju obiegły świat. (Twitter)
bEUYJNWZ

W rozmowie z rosyjskim portalem Life fotograf Aleksander Ten powiedział, że to on jest autorem zdjęć nagich modelek na balkonie w Dubaju. Twierdzi, że wraz z trzema innymi osobami spokojnie opuścił kraj po tym, jak modelki oraz organizatorzy sesji zdjęciowej zostali aresztowani. Zapewnił, że choć to on robił zdjęcia, autorem pomysłu na rozbieraną sesję na balkonie jest rosyjsko-ukraiński fotograf Witalij Greczyn.

Jestem zwykłym fotografem. To była specjalna sesja dla Witalija Greczyna. Powiedziano mi, żebym przybył w wyznaczonym czasie i miejscu i sfotografował dziewczyny, więc przyjechałem. Zostałem osobiście zatrudniony przez Greczyna - mówi fotograf.
bEUYJNXb

Naga sesja na balkonie w Dubaju. Modelki aresztowane

Witalij Greczyn wraz z modelkami został aresztowany w Dubaju na początku kwietnia. Zatrzymany został też domniemany inny organizator zdjęć, przedstawiciel firmy informatycznej 33-letni Aleksiej Koncow. Aresztowani usłyszeli zarzuty naruszenia dobrych obyczajów. Grozi im kara nawet do roku pozbawienia wolności oraz grzywna.

bEUYJNXh

Rzecznik MSZ w Kijowie Ołeh Nikołenko poinformował agencję Ukrinform, że władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich podjęły decyzję w sprawie deportacji dziewczyn. Kobietom grozi też grzywna w wysokości ok. 1300 dolarów.

Organy ścigania potwierdziły, że przyczyną zatrzymania Ukrainek było naruszenie norm etyki moralnej i udostępnianie w mediach społecznościowych zdjęć i nagrań o nieprzyzwoitym charakterze - przekazał rzecznik.

Modelki pochodziły z krajów byłego ZSRR

Modelki z głośnej sesji zostały zidentyfikowane przez internautów. 40 modelek, które brały udział w sesji, pochodzi z Ukrainy oraz innych krajów byłego Związku Radzieckiego, w tym Rosji, Białorusi i Mołdawii. Rosyjskie media wskazały, że głównym organizatorem imprezy był 33-letni programista Aleksiej Koncow.

bEUYJNXi

Domniemany organizator sesji, 41-letni biznesmen Witalij Greczyn, jest obecnie przetrzymywany w kraju i może grozić mu rok więzienia. Aleksiej Koncow również został zatrzymany pod zarzutem uczestnictwa w sesji zdjęciowej. Rosyjska firma Involta, której szefem jest Koncow, twierdzi, że pomysłodawcą zdjęć jest właśnie fotograf Aleksander Ten.

bEUYJNXj

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich obowiązuje surowe prawo obyczajowe, oparte na wytycznych islamu. Karany jest m.in. seks pozamałżeński. W konsekwencji w kraju regularnie dochodzi do aresztowań turystów z Zachodu, którzy nie zdają sobie sprawy z różnic kulturowych i nieświadomie naruszają miejscowe prawo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUYJNXC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(72)
Wnuczka Babci...
8 miesięcy temu
Mnie na ten przykład wieszają z elektroniki.
Duba Annaj
8 miesięcy temu
Zarówno zaproszenie dla modelek, jak i zdjęcie oraz potraktowanie było prowokacją. Emirates przypodobuje się Panu Władkowi Pucińskiemu. A organizowanie tutaj nagonki jest związane z potrzebą zorganizowania tu wojny między mocarstwami i eksperymentów wojennych. Nakręcany sztucznie nacjonalizm (ilość plusów pod faszystowski i wpisami)ma doprowadzić nie tylko do wojny ale i do możliwości swobodnego torturowania Polaków na arenie międzynarodowej. Coś mi ściska szyję prądem i rąbie prądem w ękpic. Myślę, że to android, który ma za zadanie nas powykańczać
Stary
8 miesięcy temu
Za moich młodych lat takie panie inaczej nazywano.
bEUYJNXD
Miras
8 miesięcy temu
Jesli teraz mówi się o nichodelki to jak określa się panie z burdelu ? Masazystki
Niewyparuje
8 miesięcy temu
I po co ta toksyczna sensacja...Są jeszcze bardzo mlode i nie muszą już teraz wychodzić za mąż i rodzic dzieci. Pewnie się opalaly i chciały trochę pigmentu nalapac ponoc pozniejsze dzieci mają piękna ciemna oprawe oczu. Dzięki absorpcji, promieni słońca oczywiście.
KLOCKI ZROBIO...
8 miesięcy temu
CO JAK CO ALE W KRAJACH ARABSKICH TO JEST JESZCZE MORALMOŚĆ CHOCIAŻ TYLKO NA POKAZ. DZIEWCZYNY PEWNIE JUŻ SWOJE ZAROBIŁY I NA KONIEC PRZYSTĄPIŁY DO WSPÓLNEGO PAMIĄTKOWEGO ZDJĘCIA. SĄDZĘ ŻE WPUSZCZĄ JE NA KOLEJNY TURNUS JAK BĘDZIE ZAPOTRZEBOWANIE I BĘDĄ PRODUKOWAĆ "KLOCKI"
gość
8 miesięcy temu
Modelki? Chyba żartujecie!
NS..
8 miesięcy temu
Spend jak w GSie
młodsze zero
8 miesięcy temu
Areszty bo nie było przy poszczególnych okazach cen za usługi a to jest karalne
Mike
8 miesięcy temu
Nie modelki, tylko zwykłe prostytutki. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Pan_Tharei
8 miesięcy temu
Na kolejnych zdjęciach ubywa "modelek". Ciekawe ile wróciło?
RZEŹNIK z ...
8 miesięcy temu
śmieszne są te niektóre argumenty prawaków, uważam że to raczej zazdrość, zawiść .... zdemonizowany ciemnogród dążący do feudalizmu kscielnego
trabant
8 miesięcy temu
a oni mogą sobie hasać z nożami i bombali w burckach jak chca i nie sa aresztowani za łamanie norm europejskich. Ot levvackie obyczaje.
bEUYJNXv
Time
8 miesięcy temu
To nie są modelki.To są normalne prostytutki.Mają pecha bo w krajach Arabskich to jest piętnowane.Dubaj jednak jest dosyć liberalny.Co do Polski może już skończyć z udawaniem i niecha każda prostytutka płaci podatki i będzie pod kontrolą skarbową oraz musi się legitymować zdrowiem co miesiąc ,że nie jest chora.Tak samo co ma zawód duchownego i co mu w tym umniejsza by posiadał jak w USA żonę i dzieci.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić