aktualizacja 

Nagranie z Elbląga. To reakcja rodziny na blokadę koła. Boki zrywać

185

W Elblągu doszło do niecodziennej sytuacji związanej z blokadą koła. Straż miejska poinformowała w mediach społecznościowych o zdarzeniu, które miał tym razem dość komiczny charakter.

Nagranie z Elbląga. To reakcja rodziny na blokadę koła. Boki zrywać
Rodzina próbowała zdjąć blokadę (Straż Miejska w Elblągu)

Ostatnie miesiące pokazały, że Elbląg mógłby uzyskać tytuł polskiej stolicy incydentów związanych z blokadami kół. Straż miejska regularnie informuje w mediach społecznościowych o dziwnych zdarzeniach, które mają miejsce na terenie całego miasta. Niedawno głośno było o kierowcy, który nie zauważył blokady na kole auta i ruszył, powodując zniszczenie nadkola.

Relacja mieszkańców Elbląga z blokadami kół najwidoczniej jest wyjątkowo trudna. Właśnie doszło tam do kolejnego ciekawego incydentu związanego z nieprawidłowym parkowaniem. Strażnicy miejscy zamontowali blokadę koła na niewłaściwie zaparkowany samochód. Fakt ten nie spodobał się właścicielowi pojazdu, który postanowił uporać się z problemem bez kontaktowania się ze służbami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: IMGW alarmuje. Najbliższe godziny kluczowe

Straż miejska opublikowała w sieci wideo z kamer monitoringu, na którym widać dokładny przebieg zdarzeń. Kierowca postanowił zdjąć blokadę z koła bez powiadamiania straży miejskiej. Mężczyźnie w realizacji planu pomagała cała rodzina. Na wideo dokładnie widać, jak cztery osoby starają się obejść zabezpieczenia, aby uwolnić koło samochodu.

Zauważył ich operator monitoringu

Próby zdjęcia blokady zostały przerwane przez operatora monitoringu miejskiego. Ten widząc nielegalne działanie rodziny postanowił niezwłocznie powiadomić o zdarzeniu strażników miejskich. Funkcjonariusze już po chwili podjechali do sprawców zamieszania. Na ich widok grupa niezwłocznie zakończyła majsterkować przy blokadzie. Następnie doszło do ich konfrontacji ze strażnikami, którzy po wystawieniu mandatu za nieprawidłowe parkowanie zwolnili blokadę koła.

Zobacz także: Samodzielna próba usunięcia blokady Straży Miejskiej z koła pojazdu.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić