aktualizacja 

Nagranie z Kowalskim hitem internetu. Ludzie nie wierzą w to, co widzą

627

Janusz Kowalski jest znany głównie ze swojej działalności publicznej. Jednak polityk, z czego Polacy do tej pory nie zdawali sobie sprawy, ma duszę artysty. "Zamiłowanie do sztuki" zademonstrował na jednym z filmików z TikToka. Internauci prześcigali się w drwinach.

Nagranie z Kowalskim hitem internetu. Ludzie nie wierzą w to, co widzą
Janusz Kowalski wystąpił z zespołem muzycznym. Nie zgadniecie, na czym grał (TikTok, januszkowalskiofficial)

Janusz Kowalski pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wyborcami. Polityk ma konta w serwisach społecznościowych, w tym między innymi w coraz popularniejszej aplikacji TikTok. Właśnie tam pojawił się głośny filmik.

Janusz Kowalski realizuje się jako artysta. Internauci oszaleli

Do tej pory prawdopodobnie tylko najbliżsi Janusza Kowalskiego zdawali sobie sprawę, że w skrytości ducha jest artystą. Teraz polityk postanowił ujawnić, co drzemie w jego wnętrzu i wystąpić z zespołem muzycznym.

Janusz Kowalski wystąpił z zespołem Szadkowiacy. Polityk poinformował, że dołączył do muzyków, którzy zabawiali uczestników spotkania z rolnikami w Sikucinie. Kowalski grał na tamburynie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Oburzenie po słowach Janusza Kowalskiego. "Bełkot"
Zobacz mój występ z kapelą Szadkowiacy po spotkaniu z rolnikami w Sikucinie – napisał z dumą Janusz Kowalski (TikTok).

Jak można było się spodziewać, występ Janusza Kowalskiego nie uszedł uwadze internautów. W komentarzach błyskawicznie pojawiły się "recenzje" występu polityka, których autorzy w złośliwy lub ironiczny sposób oceniali zdolności artystyczne Kowalskiego. Wiele osób otwarcie przyznawało, że nie spodziewało się po nim podobnej inwencji twórczej.

"Człowiek wielu talentów", "W końcu odnalazł przeznaczenie", "Taka nasza złota rączka", "To nawet na muzyce się zna, fenomen", "Pan politykier zawsze właściwy rytm wybija" – kpili z Janusza Kowalskiego użytkownicy TikToka.

Janusz Kowalscy i członkowie kapeli Szadkowiacy wybrali utwór z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Ich uwagę przykuł hit "Przeżyć wszystko jeszcze raz". Było widać, że muzykowanie sprawia mu frajdę, chociaż jego wkład w występ ograniczył się do wystukiwania rytmu na tamburynie. Zdawało się również, że nie do końca odnajduje się w roli artysty.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić