aktualizacja 

Nagranie z Krakowa. Zwrócił uwagę rowerzyście. Taka była reakcja

485

Spore kontrowersje w sieci wywołało nagranie wideo zarejestrowane przez kierowcę w Krakowie. Auto mężczyzny zostało zaatakowane po tym, jak ten zwrócił uwagę rowerzyście. Przebieg sprzeczki szeroko skomentowali internauci.

Nagranie z Krakowa. Zwrócił uwagę rowerzyście. Taka była reakcja
Pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki (YouTube, STOP CHAM)

Kanał "STOP CHAM" po raz kolejny dostarczył internautom ciekawy materiał. Tym razem na YouTube opublikowano wideo, które jeden z kierowców zarejestrował 28 lipca na ulicach Krakowa. Filmik wzbudził spore kontrowersje i emocje wśród internautów.

Do sprzeczki mężczyzn doszło przy wjeździe na rondo na ul. Centralnej w Krakowie. Autor nagrania poruszał się samochodem, jednak w pewnym momencie stanął na przejściu dla pieszych, aby zwrócić uwagę rowerzyście, który chciał tamtędy przejechać. Po oznajmieniu mu, że porusza się w nieodpowiednim miejscu kierujący jednośladem wydawał się zdezorientowany i odpowiedział "co?". W odpowiedzi usłyszał od nagrywającego przekleństwa.

Rowerzyście nie spodobały się ostre słowa, które skierował do niego kierowca. Mężczyzna kontynuował jazdę za samochodem, chcąc odegrać się na autorze nagrania. Wykrzykiwał w tym czasie niezrozumiałe słowa. Chwilę później udało mu się dogonić go, kiedy auto zatrzymało się na światłach. Wtedy kierujący jednośladem uderzył w pojazd i odjechał. Autor nagrania chwycił wtedy za kamerę, dzięki czemu udało się go uwiecznić.

Na kamerce jesteś! - krzyczał kierowca do rowerzysty.

"Jak w podstawówce"

Nagrana sytuacja wzbudziła kontrowersje wśród internautów. Zdaniem wielu z nich mężczyźni byli siebie warci. Według komentujących rowerzysta zachował się nieodpowiednio, jednak kierowca samochodu niepotrzebnie wchodził w rolę stróża prawa. Warto zwrócić uwagę, że zatrzymując auto na przejściu dla pieszych zachował się równie źle jak rowerzysta, który chciał przejechać przez nie jednośladem.

Poziom żenady w tym filmiku przekracza wszelkie dopuszczalne normy - stwierdził komentujący.
Mądrych ludzi to i miło posłuchać, ale tutaj na nagraniu ich nie było - napisał internauta.
"Na kamerce jesteś!! "Jak w podstawówce - zauważył komentujący.
Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić