Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
DSM
|

Nagranie z niemieckiego kościoła. Ludzie kładli się na ziemi

708
Podziel się

Aktywiści z grupy Extinction Rebellion zorganizowali demonstrację w katedrze w Kolonii. Tuż przed rozpoczęciem nabożeństwa wyszli z ław i położyli się na posadzce, udając martwych. Niemiecka prawica nie kryje oburzenia po happeningu.

Nagranie z niemieckiego kościoła. Ludzie kładli się na ziemi
Aktywiści z grupy Extinction Rebellion w katedrze w Kolonii. (Twitter.com)
bFdNMSZN

Młodzi ludzie zaczęli wychodzić z kościelnych ław przed rozpoczęciem nabożeństwa. Demonstracja odbyła się w dniu Objawienia Pańskiego nazywanego potocznie świętem Trzech Króli.

Nagranie z niemieckiego kościoła. Ludzie kładli się na ziemi

Wierni byli zdezorientowani, kiedy młodzi ludzie położyli się na kościelnej podłodze, udając martwych, przed ołtarzem wywieszono baner, a z głośników kobiecy głos zaczął mówić o degradacji środowiska i wytykać niemieckim politykom i Kościołowi brak zaangażowania.

bFdNMSZP

Na nagraniu widać, że duchownych zdenerwowała demonstracja. Kiedy ściągnęli baner, w kościele rozległy się brawa. Większość wiernych przyglądała się w milczeniu staraniom kapłanów, którzy wyprowadzali aktywistów z kościoła, ale niektórzy przyłączyli się do duchownych w ich staraniach.

Akcja w katedrze w Kolonii wywołała poruszenie. Poszło bardzo spokojnie z naszej strony i skończyło się przed rozpoczęciem nabożeństwa - skomentowali aktywiści z Extinction Rebellion.
bFdNMSZV

Policja w Kolonii prowadzi śledztwo ws. dwunastu osób biorących udział w demonstracji. Co najmniej jedna z nich stawiała opór podczas wyprowadzania z kościoła i w efekcie dwie osoby związane z katedrą zostały ranne. Postępowanie prowadzone jest w sprawie naruszenia ustawy o zgromadzeniach i wtargnięcia na teren świątyni.

Podszedłem do mikrofonu i zwróciłem uwagę, że Kościół również jest zaangażowany w zachowanie działa stworzenia, ale chcemy celebrować nabożeństwo - powiedział dziekan katedry Robert Kleine w rozmowie z "Frankfurter Rundschau".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdNMTaq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(708)
Explicite
wczoraj
Jeżeli odpowiednio szybko nie zareagujemy to Czarzasty, Zandberg,Biedroń,Nowacka, Żukowska i ich lewackie ,trockistowskie ,żydobolszewickie ordy mogą nam "sprezentować" identyczne klimaty. Będą się starali "okroić" katolików jak nas zapewniał Nitras w tandemie z Grodzkim.
Masz
wczoraj
Co mi tu nie gra W Niemczech jestem ponad 10 lat i nigdy niw widziałam tylu ludzi w kościele a dodatkowo jest wymagany przepis że teraz zajmuje się co drugą ławkę i max 2 obce osoby lub rodzina mieszkająca razem
RRR
wczoraj
A niech dostana wilka nawet mi ich nie żal HA TFU
bFdNMTar
bollo
2 dni temu
Tak ich terrorysci przygnietli?? Wspolczuje !!
wiem
2 dni temu
w meczecie czy synagodze nie musieliby udawać martwych, za takie coś byliby w 3 sekundy martwi.
Szwejk
2 dni temu
Od kiedy to niemiec jest normalny (?)
Szwejk
2 dni temu
Od kiedy to niemiec jest normalny (?)
Jezus
3 dni temu
Dziełem stworzenia na ogół jest kupa.
prawda
3 dni temu
Aktywiści to przyszli potencjalni terroryści ......
IIIi
3 dni temu
to mozę być objaw schizofremii paradoidalnej , powinni ich wysłac na sprawdzenie do psychiatryka, normalny tego nie zrobi
amen
3 dni temu
Wierni powinni ich związać, po czym wziąć za nogi i idąc tyralierą dotąd ciągnąć po całej posadzce, az by lśniła, jak psu jaja!
Gość
4 dni temu
A do synagogi meczetu nie spróbowali przed zaczęciem obrzędku??? ludzie naprawdę powariowali!! jakoś nie słychać u Żydów muzułmanów takich sytuacji!?
Mahomet
4 dni temu
Meczet zaprasza do siebie aktywistów na przedstawienie. Po przedstawieniu islamiści przewidują nagrody dla śmiałków.
bFdNMTaj
Kolektyw Prak...
4 dni temu
Nie pochwalamy. Z tego dla klimatu nie wyniknie nic dobrego, wręcz przeciwnie. Niemieccy towarzyszki i towarzysze ośmieszają nasza walkę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić