Nagranie z parku wodnego. Włosy stają dęba na głowie

224

Niezwykłym nagraniem podzieliła się ze światem jedna z internautek. Turystka postanowiła skorzystać z pionowej zjeżdżalni w parku wodnym w Dubaju. Sfilmowała wszystko przy pomocy sportowej kamery.

Nagranie z parku wodnego. Włosy stają dęba na głowie
TikTokerka podzieliła się wstrząsającym, ale i ciekawym doświadczeniem. (TikTok)

Przerażające nagranie z ponad 30-metrowej zjeżdżalni Zemsta Posejdona w parku wodnym Aquaventure obiegło media społecznościowe. Turystka sfilmowała, jak staje na specjalnie przygotowanej platformie. Wtedy rozpoczyna się odliczanie. Po jego zakończeniu platforma zostaje usunięta, a kobieta spada w przepaść.

Atrakcja w parku wodnym. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Według parku wodnego Aquaventure, "Zemsta Posejdona" to "najbardziej przerażająca zjeżdżalnia na Bliskim Wschodzie". W opisie atrakcji zawarto informację, że nie jest ona przeznaczona dla ludzi o słabych nerwach. Pionowa zjeżdżalnia ma być "zupełnie odmiennym doświadczeniem niż pozostałe atrakcje".

Film z dubajskiego parku wodnego został opublikowany we wtorek na TikToku. W ciągu zaledwie kilku godzin obejrzano go ponad 57 mln razy. Pochodząca z Rosji Nata_lele w opisie filmu podzieliła się swoimi przeżyciami.

Moje serce praktycznie stanęło w miejscu. Grzechem byłoby nie opublikować tego filmu. Nigdy w życiu nie czułam takiej adrenaliny. Co myślicie? Chcielibyście spróbować? – zapytała obserwujących.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pokazała film ze zjeżdżalni. Internauci przerażeni

Większość użytkowników była wstrząśnięta nagraniem ze zjeżdżalni. Część osób podkreśliła, że chciałaby przetestować tę atrakcję, ale zbyt bardzo się boi. Niektórzy stwierdzili jednak, że nie ma w tym nic niezwykłego.

Zjeżdżałam na podobnych zjeżdżalniach już wcześniej. To prawda, może być to na początku przerażające, bo spadasz z dużej wysokości i woda uderza cię mocno w twarz – napisała jedna z użytkowniczek.

Nie zabrakło jednak głosów osób, którzy zarzekały się, że za nic w świecie nie chciałyby skorzystać z takiej pionowej zjeżdżalni. Niektórzy stwierdzili, że klaustrofobia nie pozwoliłaby im dać się zamknąć w tego typu kabinie.

Mój lęk wysokości mówi po prostu: "nie!" – oceniła kolejna komentująca.

Obejrzyj także: „Polski Dubaj” kierunkiem na urlop. Niezwykłe miejsce w Polsce

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić