Nagranie z tunelu Elona Muska. Tego kierowca Tesli się nie spodziewał

99

Jeden z kierowców Tesli z USA pokazał, że niektóre z rozwiązań zaproponowanych przez Elona Muska zawodzą. W sieci opublikowano nagranie ze specjalnego tunelu, który niespodziewanie się zakorkował.

Nagranie z tunelu Elona Muska. Tego kierowca Tesli się nie spodziewał
Nagranie z tunelu obiegło sieć (Twitter)

Elon Musk słynie z proponowania innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest system transportu podziemnego tunelu Vegas Loop, z którego mogą korzystać tylko użytkownicy samochodów marki Tesla. Ma być to ukłon w stronę klientów, którzy dzięki temu będą mogli uniknąć stania w korkach.

Okazuje się, że innowacyjny system nie do końca spełnia swoją rolę. Jeden z właścicieli samochodu marki Tesla zamieścił na Twitterze nagranie wideo, na którym pokazał problem, z którym musiał się ostatnio zmierzyć. Amerykanin nie ukrywał swojego zdziwienia i złości, kiedy musiał się nagle zatrzymać ze względu na korek w tunelu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nagranie wideo wywołało sporą dyskusję wśród internautów. Wielu z nich zwróciło uwagę, że "rozwiązanie przyszłości" wcale nie jest tak innowacyjne jak zapowiadano. Niektórzy obawiają się również o bezpieczeństwo kierowców w razie ewentualnego pożaru. Wykonawca uspokaja jednak, że tunele są wyposażone w wyjścia awaryjne, systemy wykrywania pożaru, systemy tłumienia ognia oraz system komunikacji awaryjnej dla pierwszych ratowników.

Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić