aktualizacja 

Nagranie z Wrocławia. "Poczwórna premia dla Motorniczego!"

90

Nie milkną echa wokół wspaniałego zachowania motorniczego z Wrocławia. Mężczyzna prowadzący tramwaj postanowił zareagować na widok przechodzącej przez jezdnię staruszki. MPK opublikowało poruszające wideo. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa!

Nagranie z Wrocławia. "Poczwórna premia dla Motorniczego!"
Nagranie z kabiny motorniczego wrocławskiego MPK, który okazał się "aniołem" (Facebook, MPK Wrocław)

Kamery zamontowane w pojazdach komunikacji miejskiej dostarczają wiele ciekawych nagrań wideo. Niekiedy materiały przekazywane są służbom, jako dowody na incydenty drogowe, czy dotyczące zdarzeń pomiędzy pasażerów komunikacji. Na szczęście do sieci trafiają również filmiki zarejestrowane tymi samymi urządzeniami, które napawają optymizmem.

MPK Wrocław opublikowało na Facebooku wideo, które poruszyło serca internautów. Na jednej z ulic miasta doszło do dość niebezpiecznej sytuacji. Na nagraniu z tramwaju widać, jak przechodząca przez ruchliwą jezdnię staruszka schodzi z przejścia dla pieszych i kontynuuje przeprawę na drugą stronę w niedozwolonym miejscu. Na ten widok motorniczy postanowił zatrzymać tramwaj.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Morawiecki podzielił się majątkiem. Kąśliwy głos z rządu

Na nagraniu z Wrocławia widać, że staruszka miała problemy z poruszaniem się. Ryzykując zejście z przejścia dla pieszych narażała się na niebezpieczeństwo. Motorniczy po zatrzymaniu tramwaju wyszedł do niej i zabrał ją do środka. Następnie kobieta została odwieziona na pętle Oporów. Na miejscu służby nadzoru ruchu drogowego oraz policja ustaliły jej miejsce zamieszkania i odwieziono zagubioną do domu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Motorniczy bohaterem

MPK Wrocław opublikowało materiał z całego zdarzenia w mediach społecznościowych. Autor wpisu pochwalił postawę motorniczego, który nie był obojętny wobec losu staruszki. Pod ogromnym wrażeniem postawy mężczyzny byli również internauci.

Tak ciężkie i coraz rzadsze być człowiekowi człowiekiem. Piękny odruch motorniczego - napisał komentujący.
Poczwórna premia dla Motorniczego! - zaapelował internauta.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić