aktualizacja 

Nagrywał podniebne harce z kursantką. Rosyjski pilot wyleciał z pracy

Rosyjski instruktor lotu został zwolniony z pracy po tym, jak "odleciał" ze swoją podopieczną podczas kursu. Kobieta miała przystać na jego propozycję w zamian za dodatkowe lekcje latania. Nagranie ukazujące miłosne igraszki pary w kokpicie samolotu wyciekło do sieci.

Nagrywał podniebne harce z kursantką. Rosyjski pilot wyleciał z pracy
Pilot zabawiał się z kursantką w trakcie lotu szkoleniowego

Cywilny ośrodek szkoleniowy dla pilotów w Sasowie na zachodzie Rosji zwolnił jednego ze swoich instruktorów. 28-letni mężczyzna miał nakręcić seks-taśmę ze swoją kursantką. Wszystko działo się podczas jednego z lotów szkoleniowych.

Zgodziła się na zbliżenie z instruktorem za dodatkowe lekcje latania

Żonaty instruktor miał zabawiać się z 21-letnią podopieczną w kokpicie samolotu. Początkowo kobieta nie chciała przystać na jego propozycję. Pilot obiecał jej jednak w zamian dodatkowe lekcje latania.

Portal Gazeta.ru podaje, że do zdarzenia doszło na pokładzie samolotu Cessna 172. Maszyna przelatywała nad obwodem riazańskim.

Bohaterka filmu opisała w rozmowie z mediami, że samolot był w trybie autopilota. Według jej słów, miała jedynie przytulać i całować się z instruktorem. Kursantka podkreśliła, że było to jednorazowe zdarzenie.

Nagranie wyciekło do sieci. Zakazany film dotarł do przełożonych

Skandal wyszedł na jaw po tym, jak kobieta pokłóciła się z jednym z kolegów z kursu. Lokalne media podają, że mężczyzna postanowił udostępnić nagranie w sieci w ramach zemsty.

Instruktor oraz jego podopieczna zostali rozpoznani na filmie przez przełożonych. Po sprawdzeniu, że zdarzenie miało miejsce w czasie pracy, pilot oraz kursantka zostali wyrzuceni ze szkoły lotnictwa.

Obejrzyj także: Lądowanie Ryanaira w Bristolu. Pilot posadził maszynę przy bardzo silnym wietrze

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić