Najpiękniejszy McDonald's na świecie. Klientce opadała szczęka

17

Studiująca w Rzymie Rosjanka zachwyciła się jedną ze znajdujących się tam restauracji McDonald's. Na jej koncie na TikToku pojawiło się nagranie z wnętrza lokalu, które zachwyciło internautów.

Najpiękniejszy McDonald's na świecie. Klientce opadała szczęka
McDonald's w Rzymie zachwycił użytkowników TikToka (TikTok)

Restauracje McDonald's wyglądają często bardzo podobnie. W każdym kraju zdarzają się jednak lokale, które zabierają dech w piersiach klientów z całego świata. Niewątpliwie jednym z nich jest ten zlokalizowany przy Piazza di Spagna w Rzymie.

Lokal przy Piazza di Spagna w Rzymie nie serwuje specjalnego menu. Wyjątkowość restauracji polega na zlokalizowaniu jej w podziemiach kilkusetletniej kamienicy. Na uwagę zasługuje również wnętrze, które zostało zaaranżowane w stylu odpowiadającym budynkowi. Wewnątrz można tam znaleźć rzeźby czy mozaiki. Wyjątkowy McDonald's zwrócił uwagę rosyjskiej studentki, która zamieściła na TikToku nagrane stamtąd wideo.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nagranie z rzymskiej restauracji spodobało się internautom. Wielu z nich było pod wrażeniem ekstrawaganckiego wnętrza lokalu, które przypominało muzeum. Wśród komentujących znaleźli się również polscy użytkownicy TikToka.

Drwal w takim maku smakowałby jeszcze lepiej - zażartował jeden z polskich internautów.
Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić