Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Najpierw burmistrz całował się z sekretarką, a teraz to! Skandal

96
Podziel się:

O burmistrzu Murowanej Gośliny (woj. wielkopolskie) było głośno niejednokrotnie. Był incydent z sekretarką, niejednoznaczne nagranie, a do tego wszystkiego doszło zatrzymanie przez CBA.

Najpierw burmistrz całował się z sekretarką, a teraz to! Skandal
Burmistrz Murowanej Gośliny Dariusz U. (PAP)
W toku postępowania Wielkopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Poznaniu dotyczącego funkcjonowania samorządu w miejscowości Murowana Goślina na polecenie prokuratora funkcjonariusze CBA zatrzymali siedem osób – mówi "Faktowi" Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej.

Choć więcej szczegółów tej sprawy nikt zdradzić nie chce, prokuratura potwierdziła, że wśród zatrzymanych jest burmistrz Murowanej Gośliny. Usłyszą oni zarzuty, później zostaną podjęte decyzje w sprawie ewentualnych środków zapobiegawczych.

Nie wiadomo, czy pozostali zatrzymani również pracowali w urzędzie Murowanej Gośliny.

Dariusz U. Burmistrz, który zyskał rozgłos

O Dariuszu U. głośno było nieraz, jednak rozgłos ten był mało chwalebny. Początkowo w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać burmistrza całującego się z sekretarką. Tłumaczył się wówczas, że było to spotkanie prywatne, a relacja ta nie wpływa na sprawowany przez niego urząd.

Później pojawiło się nagranie, na którym Dariusz U. miał wciągać białą substancję. Burmistrz Murowanej Gośliny wytłumaczył wtedy znowu, że było to nagranie prywatne, a scenka odegrana i wyjęta z kontekstu.

Mieszkańcy w końcu mieli dość skandali. Zorganizowano referendum, w którym 97 proc. zagłosowało za odwołaniem Dariusza U. z urzędu. Mimo wszystko unieważniono głosowanie, bo frekwencja była zbyt niska. Jak podaje "Fakt" radni na koniec zdecydowali o podwyżce dla burmistrza.

Zobacz także: Zniszczył fasadę kościoła. "Sąd nie miał wątpliwości"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(96)
Kiedy
4 miesiące temu
POwce przestana pic w pracy ???
PIJANSTWO
4 miesiące temu
Jak to jest pijany POseł w SEJMIE ,Budka udzielił mu POmocy
I znowu
4 miesiące temu
POwiec ,czy to sie kiedys zaKOnczy ?
Wyślij
4 miesiące temu
Do pisu nie należy,bo nawet tvp info mówi o jego zatrzymaniu.Pofatygowałem się sprawdzić.Dariusz Urbański KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO.
Igor
4 miesiące temu
On jest nasz, z PO. To sprawa polityczna. Roman z Jackiem go wybronią, a ja uniewinnię. A jak będę w dobrym humorze, to i odszkodowanie jakieś mu zasądzę.
greg b
4 miesiące temu
Kiedy OBAJTEK pójdzie siedzieć za okradanie wujka firmy?
Juhe
4 miesiące temu
Nowy polski Ład. Jeszcze troche
Krakus
4 miesiące temu
Nieźle się bawią w tej pipidówce.
B.B
4 miesiące temu
Coraz więcej bandytów ustawia się na szczytach władzy!
kam1
4 miesiące temu
kiedy wezma sie za uklady ratusza z jednym z przedsiebiorcow w skarzysku kamiennej?
raz dwa trzy
4 miesiące temu
A w miejscowości przygranicznej w pow Przemyskim też gość rząd-ący co swoje pracowniczki całuję i miłuje w kukurydzy i co kto mu zabroni skoro jeszcze może
Dobrać się do...
4 miesiące temu
Kiedy zaczną zatrzymywać towarzyszy, ich POtomstwo i POciotkow ze złodziejskich spółdzielni mieszkaniowych?! Kiedy dobiorą się do spółek, których szefami są byli kierownicy spółdzielni i członkowie zarządu? Kiedy prześwietlą kanalie od lat zasiadające w radach i biorące diety wyższe niż przeciętna pensja... za podniesienie ręki w odpowiednim momencie. Ludzie obudźcie się, wykupiliście mieszkania z gruntami i dalej utrzymujecie armię złodziei i ich rodziny
OBSERWATOR
4 miesiące temu
Coś mi się wydaję,że to nie pisowski burmistrz bo"obiektywny"tytuł by brzmiał zdecydowanie inaczej!!!
Emeryt.
4 miesiące temu
Całowanie się z sekretarką jest zakazane???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić