Nastolatki skatowały koleżankę. Dorośli podpowiadali jak uderzać

238

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie Wielkiej Brytanii, na którym widać jak nastolatki katują swoją koleżankę. Nikt nie pomógł dziewczynie. Dorośli biernie się przyglądali, a niektórzy podpowiadali nawet jak zadawać ciosy.

Nastolatki skatowały koleżankę. Dorośli podpowiadali jak uderzać
Nikt nie pomógł zaatakowanej dziewczynie. (Twitter)

Do zdarzenia doszło poniedziałek, 6 lutego, w pobliżu Thomas Knyvett College w Ashford. Nastolatka została zaatakowana i wyciągnięta za włosy na środek ulicy przez 15 i 16-latkę. Na nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych widać, jak ofiara jest szarpana, uderzana i kopana. Obok niej leżą kępki włosów, które jej wyrwano.

Nikt nie zareagował

W pewnym monecie do ataku przyłączyły się dwie młodsze dziewczynki w wieku 10 i 11-lat. W pobliżu znajdowało się kilku dorosłych, którzy zamiast rozdzielić nastolatki, zachęcali do ataku i podpowiadali jak zadawać ciosy.

Na nagraniu widać także auto, które zatrzymuje się obok. Kierowca jednak nie wysiadł i w żaden sposób nie zareagował. Dopiero pod koniec bójki na miejsce przybiegli nauczyciele ze szkoły, przy której doszło do ataku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Koszmar na urlopie. Ekspert przypomina dramatyczną historię polskiej rodziny

Zaatakowana dziewczyna z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Policja zatrzymała pięć osób: 43-letniego mężczyznę, 39-letnią kobietę, 16-letnią dziewczynę, 11- i 10-latkę. Poszukiwana jest jeszcze jedna osoba - 15-latka, która miała być jedną z inicjatorek ataku.

Jesteśmy świadomi, że ten incydent wywoła niepokój wśród uczniów, rodziców i pracowników Thomas Knyvett College, a także szerszej społeczności. Chcielibyśmy zapewnić, że śledztwo jest w toku, dokonano pięciu aresztowań w związku z tym incydentem i ściśle współpracujemy ze szkołą podczas badania tej sprawy - mówił rzecznik policji w Surrey, cytowany przez Daily Mail.

Komendantka gminy Spelthorne powiedziała, że nigdy nie widziała tak agresywnych zachowań. W oświadczeniu przekazała, że nie ma zgody na takie traktowanie uczniów, którzy powinni czuć się bezpiecznie na terenie szkoły i wśród swoich rówieśników.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić