Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|
aktualizacja

Natrafił na to, przeglądając Mapy Google. Ulica imienia "Inflacji Morawieckiego"

125
Podziel się:

Na niecodzienne znalezisko na Mapach Google natknął się jeden z internautów z Lublina. Mężczyzna zauważył w pewnym momencie ulicę o niespotykanej nazwie. Dostrzegł, że jedna z dróg w pobliżu głównych miejskich arterii nosi na mapie imię "Inflacji Morawieckiego".

Natrafił na to, przeglądając Mapy Google. Ulica imienia "Inflacji Morawieckiego"
Na Mapach Google znaleziono ulicę imienia "Inflacji Morawieckiego" (Google Maps)

Odkrycie dotyczy odnogi ul. Fantastycznej w Lublinie. Droga prowadzi na parking dla mieszkańców. Jak donosi serwis lublin112.pl, ktoś nazwał ją imieniem "Inflacji Morawieckiego".

Lublin. Niecodzienny żart na Mapach Google. Ktoś dodał ulicę wyśmiewającą premiera

Miejscy urzędnicy zapewniają, że zmiana nazwy ulicy nie wyszła z ich inicjatywy. Skąd więc wzięła się "Inflacja Morawieckiego"? Zmiany dokonał ktoś najprawdopodobniej w ramach żartu.

Mapy Google umożliwiają zalogowanym użytkownikom dokonywanie zmian i korekt konkretnych ulic. Oficjalnie Google ma weryfikować tego typu zgłoszenia. Okazuje się jednak, że tym razem administratorzy nie zweryfikowali podanych przez internautę informacji.

Ulica "Inflacji Morawieckiego" w Lublinie. Kolejny taki przypadek

To nie pierwsza taka sytuacja na Mapach Google w ostatnim czasie. Jeden z internautów odkrył w listopadzie w Wadowicach ulicę "Imperatora Kaczafiego". Nazwa również znalazła się tam najprawdopodobniej w ramach żartu.

Obejrzyj także: Dziwne rzeczy na Google Maps. Prawdziwy hit z Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(125)
Fur Deutschla...
3 miesiące temu
A gdzie ulica DOBROBYTU DONALDA ? Może chociaż ul "Umowy śmieciowej" ? Albo "rzucających kamieniami w dinozaury" ? Coś słabo szukacie ...
bartek
4 miesiące temu
chyba że to parking?????? bo to ULICA FANTASTYCZNA BLOKI JAKIEŚ OSIEDLE!!!!!!!!!!!!!! z map google droga redakcjo WSTYD
bartek
4 miesiące temu
to FAKE NEWS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie udało się znaleźć zapytania „Inflacji Morawieckiego” w Mapach Google Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma literówek. Spróbuj dodać nazwę miasta, region lub kod pocztowy. Użyj wyszukiwarki Google zamiast Map Czy to miejsce powinno być na Mapach Google? Dodaj brakujące miejsce
O joj joj
4 miesiące temu
Co za bzdura, lepiej by pasowało do tluska
brawo
4 miesiące temu
Taką nazwę powinna nosić każda główna aleja w mieście- a nie mała uliczka w zaułku
Nona
4 miesiące temu
Brawo dla burmistrza lublina brawa polskie
Breking news
4 miesiące temu
A św klermany już to cudo poświęcił? Ciekawe ile teraz bioro za taki obrzęd
Metro66
4 miesiące temu
I to jest szczyt waszych możliwości wyborcy PO KO .Na mapie nie potraficie Bałtyku pokazać ! Ale napisać 8 gwiazdek albo namalować kształt rakiety o to to umiecie.Podobno tacy wykształceni .Tego was nauczyli na studiach .Czego wy swoje dzieci nauczycie ?
żebiałejest
4 miesiące temu
ej,a dlaczego nie ma ulicy Uczciwego Pisowca?no właśnie....
Metro66
4 miesiące temu
Przed 2015 co druga ulica biedy premiera Tuska .
pawel-
4 miesiące temu
ja też chcę działkę od kościoła świętego z Wrocławia +++
Zamienić!
4 miesiące temu
Wiejską na Wiej stąd, a Nowogrodzką na Mateo Micharyżu
fvd
4 miesiące temu
Brawo. Rządzący robią wszystko żebyśmy znowu byli milionerami. Inflacja prawie 9%, lokaty na 1%. Okradają Polaków. Robią to żeby ten dług zaciągnięty na rozdawnictwo było łatwiej spłacić, a zwykłe oszczędzające szaraczki na tym tracą przez inflację i niskooprocentowane lokaty. RPP i prezes NBP robi wszystko by euro, frank i dolar były drogie a złotówka słaba. Gadanie przez rządzących o tym, że na rynek mogą wrzucić każdą ilość gotówki. Lepiej nie można było zrujnować złotego. Rozdawanie pieniędzy, zadłużanie państwa, podnoszenie podatków, majstrowanie przy OFE, ciągła niepewność co nowego rząd wymyśli prowadzą do osłabienia złotówki. By uniknąć problemów finansowych, potrafić wykryć pułapki zastawiane przez instytucje finansowe potrzebna jest finansowa wiedza. Przynajmniej na podstawowym poziomie. Dlaczego w szkole się tego nie uczy? Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emerytura nie jest Ci potzerbna . Opisano w niej jak dojść o wolności finansowej pomimo nie najwyższych zarobków.
Dobra Zmiana
4 miesiące temu
Jaka tam inflacja, to początek drogi ku bogactwu wszystkich Polaków oraz równości społecznej. Mógłbym przytoczyć wiele przykładów krajów rządzonych przez PiSo-podobne Rządy, których mieszkańcy opływają w dostatki ale mi się nie chce...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić